2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Kalėdinė šventė Didžiuliuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Tikriausiai nėra vaiko, kuris nelauktų kalėdinio stebuklo, kuris neskaičiuotų dienų, kada gi jau bus tos dovanos, o mes, suaugusieji, kaip tie vaikai, taip pat laukiame šv. Kalėdų ir ruošiamės jų sutikimui. Gražų žiemišką adventinį sekmadienį, gruodžio 16 d., ir maži, ir dideli skubėjome į Didžiulių kaimo bendruomenės tarybos organizuojamą popietę „Šv. Kalėdų laukimu“.
  Šventė prasidėjo laisvalaikio ir sporto aikštelėje papuoštos eglutės įžiebimu. Ją išdidžiai saugo didžiulis senis besmegenis. Eglutei sužibus nykštukai ir snieguolės sukvietė vaikus į didžiulį ratą nuotaikingo žiemos šokio. Kad nesušaltume ir artimiau galėtume pabendrauti, iš sporto aikštelės sugužėjome į šiltus bendruomenės namus, kur ir Kalėdų Senelio sulaukėme. Vaikai džiaugėsi dovanomis iš kalėdinio maišo, kurį pripildyti padėjo šventės rėmėjai.
  Šv. Kalėdos – tai laikas, kai žodžiai virsta gerumu, nuveikti darbai – padėkomis. Tai laikas, kai užbaigiame tai, ką pradėjome, pamąstome apie tai, ką darysime. Tai laikas, kai draugai prisimena draugus, kaimynai spaudžia ranką kaimynams. Gražiu adventiniu laikotarpiu ir mes kartu su Didžiulių seniūnaitijos seniūnaite Albina Švediene dėkojome ištisus metus kantriai, atsakingai ir garbingai dirbusiems tarybos nariams, kaimo aktyvistams.
  Gražią ir turtingą programą mums dovanojo Ariogalos vaikų dienos centro auklėtiniai, puikiai įsikūniję į įvairius personažus jie linksmino mažuosius. Kalėdinėmis giesmėmis šventinę dvasią skleidė Ariogalos mišrus vokalinis ansamblis „Radasta“ ir liaudiškos muzikos kolektyvas „Versmė“, vadovaujami Renatos Aleksiejienės. Ačiū jums, mielieji.
  Kiekvieną rytą mus pasitiksianti papuošta ir šviečianti eglutė primins, kad Kalėdos jau netrukus. Tad visus sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir linkime, kad jūsų svajonės nesudegtų žvakių liepsnoje, kad sėkmė neapleistų jūsų namų, kad kišenėse nešvilpautų vėjai ir kad netrūktų ištikimų draugų! Kad ateinančių metų simbolis kiaulė smarkiai neprikiaulintų!

  Diana Kaupaitienė,
  Didžiulių kaimo bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra