2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Kalėdinės popietės Raseinių socialinių paslaugų centre

  Siųsti Versija spausdinimui

  Jau ne pirmus metus Raseinių socialinių paslaugų centro Vaikų dienos užimtumo centre (VDUC) vaikams vyksta kalėdinės popietės, kurių jie nekantriai laukia.
  Šventė vyko gruodžio 18 dieną. Kalėdų Senelį pasitiko gausus vaikų būrys iš VDUC Raseinių m. ir Užkalnių k. filialo. Linksmi sąmojai, smagūs žaidimai, šmaikščios užduotys nepaliko nė vieno abejingo, o labiausiai vaikai džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis. Vaikučius pasveikino Centro direktorius A.Spurga, direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams A.Urbonienė, Vaikų dienos užimtumo centro vedėja V.Ambozaitienė.
  Gruodžio 20 dieną Kalėdų Senelis aplankė ir Raseinių socialinių paslaugų centro VDUC Nemakščių filialą lankančius vaikus. Vaikai susitikimui su Kalėdų Seneliu ruošėsi iš anksto. Visi skubėjo pademonstruoti savo sugebėjimus: šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius apie Kalėdas. Kalėdų Senelis liko sužavėtas, pagyrė vaikus už kūrybiškumą ir visiems įteikė po dovanėlę. Vaikai atsidėkodami už dovanas su juo žaidė įvairius žaidimus, spėliojo mįsles, kartu šoko.
  Nuoširdžiai ačiū tariame Raseinių socialinių paslaugų centro direktoriui A.Spurgai, Nemakščių bendruomenės pirmininkui V.Šimaičiui ir Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkui G.Kybartui už rūpestį, kad kiekvienas vaikas gautų saldžią dovanėlę.

  Lina Švilpienė,
  Vaikų dienos užimtumo centro
  socialinė pedagogė

  Komentarų nėra