Kalėdinis šėlsmas Kalnujuose

Siųsti Versija spausdinimui

Besibaigiant seniesiems metams į naująją RRKC Kalnujuose salę sugužėjo nemažas būrys žiūrovų. Ir kaip neateisi, kai vaidina vaikai. Jaunieji artistai parodė nuotaikingą pjesę „Grybai vaidina televiziją“, ji sukėlė daug šurmulio ir juoko. Įnoringa, pasipūtusi Baravykienė auklėjo savo vyrą, kad nesugebėjo šilko skaros parnešti. Žinių vedėja pranešė apie miško gyvenimo įvykius, vyraujančias mados tendencijas. Reporteris Kipsas papasakojo naujienas iš karo zonos ir dar daug įvairiausių įvykių. Jaunieji aktoriai palydėti karštais plojimais.
Keletą nostalgiškų dainų atliko Kęstutis Klikna. Kalnujų mėgėjų teatras suvaidino vieną dieną iš lietuviškos šeimos gyvenimo, kaip vienam laimė visą gyvenimą šypsosi, o kitam ir valandėlės pagaili. Labai nesisekė tai šeimai, nelaimės viena po kitos užgriuvo. Tai vienas sūnus bendrabutį supleškino, tai kitas degant raudonai šviesoforo šviesai važiavo ir baudą turi tėvas sumokėti, o mažoji dukrytė Teklė nesugebėjo net ožio išganyti. Premiją už nuolatinį vėlavimą į darbą brigadininkas nubraukė. Žiūrovams iš komiškų situacijų netrūko gardaus juoko. Reikia mokėti iš savo nesėkmių ir pasijuokti. Juk kita diena išauš geresnė.
Su besibaigiančiais metais visokiausios sėkmės linkėjo rajono Tarybos narė Jūratė Garliauskienė. Gražių žodžių ir pilnus krepšius mandarinų padovanojo seniūnė Regina Čepurnovienė.
Antra vakaro dalis persikėlė į Kalnujų bendruomenės namus. Susirinkusiuosius linksmino estradinė grupė „Retro“. Vakaro įkarštyje apsilankė Kalėdų Senelis. Jis ne tik dovanėlių atnešė, bet ir pravedė linksmų žaidimų. Metai užbaigti darbingai ir sėkmingai.
Dėkoju savo jauniesiems ir pradedantiesiems vyresniesiems aktoriams. Jums puikiai sekėsi ir tikiu, kad ateityje sukursime ne vieną vaidmenį. Už pagalbą organizuojant šventę ačiū seniūnei R.Čepurnovienei, bendruomenės pirmininkui Andriui Žemkauskui ir brangiems žiūrovams, kurie lanko ir lankys mūsų renginius. Lai riedantis kitų metų traukinys atveš jums sveikatos, draugystę, mielų pabuvimų su artimaisiais, kaimynais, giminėmis.
Laimutė Banienė,
kultūrinių renginių organizatorė Kalnujuose

Komentarų nėra