2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Kalėdų eglės įžiebimo šventė Plikiuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 16 d. Raseinių kultūros centre Plikiuose vyko kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Tą gražų žiemišką sekmadienį kartu su snaigių užburiančia magija ir sniego girgždesiu vieni vedini vaikučiais, kiti pasiramsčiuodami lazdomis skubėjo salėn įžiebti Kalėdų eglutės, Kalėdų Senelio sutikti, o taip pat smalsaudami pažiūrėti, ką naujo ir įdomaus paruošė vaikų grupė „Lašeliukai“ bei Plikių bendruomenės tarybos narių kolektyvas, kas kartą stebinantys originaliais kalėdiniais pasirodymais.
  Svečius kultūros namų vestibiulyje pasitiko didelė graži pripučiama Kalėdų Senelio dekoracija, taip pat kaukėmis pasipuošusios bendruomenės pirmininkė Vilma Šegždienė ir kultūrinių renginių organizatorė Aldona Ročkienė. Sutiktus svečius jos kvietė kartu įsiamžinti prie dekoracijos.
  Gražiai išpuoštoje jaukioje Plikių salėje vos tilpo žiūrovai ir šventės dalyviai. Prasidėjus šventei salėn įžengė ilgai keliavęs ir labai pavargęs Kalėdų Senelis, jis linkėjo, kad Kalėdų dvasia rastų kelią į kiekvieno namus ir širdį.
  Kalėdinį pasirodymą pradėjo vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“, vadovaujama A.Ročkienės. Mažieji aktoriai pakvietė į svečius pas meškiukus. Meškiukai pašoko nuotaikingą šokį, parnešė iš miško eglutę ir smagiai sudainavo dainą „Sninga Kalėdos“. Programą tęsė „Gynėvės“ bendruomenės tarybos narės Laimutės Berštautienės režisuotas muzikinis pasirodymas „Naujųjų belaukiant“, kuriame dalyvavo bendruomenės taryba ir nariai. Kalėdiniai pasirodymai visuomet stebina išradingumu ir originalumu, na, ir šie metai buvo ne išimtis. Visa salė leipo juokais matydami scenoje besivaržančius šunį, arklį, kiaulę ir gaidį su savo vištelėmis. Personažai simbolizavo metus pagal kinų horoskopą. Kadangi Šuns metai eina į pabaigą, visi ginčijosi ir sprendė, kas turi vadovauti ateinančiais 2019 metais. Aktoriai nuotaikingai ir su humoru demonstravo savo pranašumus, tačiau kai kiaulė iš savo taupyklės pažėrė auksinių pinigėlių publikai, vienbalsiai buvo nutarta – kiti metai bus Kiaulės vadovavimo metai.
  Šventinei programai einant į pabaigą, buvo įžiebta eglutė, Kalėdų Senelis vaikams dalijo dovanas, visi kartu šoko ir džiaugėsi artėjančių švenčių laukimu. Ir aš ten buvau, saldainių skanavau.

  Erika Bajorėnė,
  kaimo bendruomenės tarybos narė

  Komentarų nėra