2020 vasario
26
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Kalnujuose vėl tradiciškai sužibo moliūgai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kalnujų miestelyje jau tampa tradicija pasipuošti moliūgų žibintais. Kaip sakė J.V.Gėtė, „Nereikia pernelyg iškilmingai pradėti jokio darbo: iškilmės dera tik darbą pabaigus“. Taip ir Kalnujų seniūnijos gyventojai ramiai augino, puoselėjo savo moliūgus, o prieš šventę skaptavo, drožinėjo, rideno į Kalnujų viešąją erdvę.
  Švęsti susirinko gausus būrys, šventėme iškilmingai. Taip jau sutapo, kad buvo atidengtas koplytstulpis išnykusiam Beržtų kaimui. Iš to kaimo kilęs Arūnas Armonas, grupės „Combo“ vadovas. Jis mielai sutiko kalnujiškiams padovanoti koncertą. Susirinkusiuosius sveikino ir už įdėtą triūsą bei širdies šilumą dėkojo Kalnujų seniūnijos seniūnė Regina Čepurnovienė, visiems auginusiems ir dekoravusiems moliūgus įteikė atminimo dovanėles. Padėkojo skulptoriui Dariui Janušauskui, taip pat Jurgitai ir Sigitui Stasaičiams už padovanotą koplytstulpiui ąžuolą, Vandai Savickaitei už moliūgų skaptavimo edukaciją.
  O kaipgi šventė be vaišių! Pasidaužydami pilvus kimšome „Pasažo namų“ meistrų išvirtą moliūgų sriubą, už ją nuoširdžiai tariame ačiū. Desertu mus vaišino Titas Stukas. Jis tik septintokas, bet nutuokia apie kulinarines vingrybes. Ačiū Titai, užaugusiam linkiu tapti tikro restorano šefu. Ačiū ir mūsų visų gerbiamam svečiui Jonui Mačiuliui, vaišinusiam šimtalapiu pyragu. Gera švęsti, kai tiek daug pagalbininkų!
  Laimutė Banienė,
  kultūrinių renginių organizatorė Kalnujuose

  Komentarų nėra