2018 lapkričio
17
Šeštadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Kanklių muzikos festivalis „Rudens rapsodija“ Ariogaloje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Ariogalos kanklių muzikos mokykla „Lyrika“ trečią kartą sukvietė kanklių muzikos puoselėtojus į vaikų ir jaunimo kanklių muzikos festivalį „Rudens rapsodija-2017“.
  Festivalyje skambėjo 19 muzikos kūrinių. Po muzikinės dalies atlikėjai ir jų mokytojai apdovanoti padėkų raštais, atminimo suvenyrais. Jaunųjų kanklininkų laukė tortas ir muzikiniai žaidimai.
  Šventės pabaigoje Kauno krašto kanklių muzikos draugijos pirmininkė Zita Rudzevičienė padėkojo festivalio organizatorei Ramunei Jurkienei už jaukią muzikos šventę, pasidžiaugė gražiomis tradicijomis kasmet sukviesti Lietuvos kanklių muzikos entuziastus ir į kitas kanklių muzikos šventes: „Skambėkite, kanklės“, „Mažasis kompozitorius“, „Pievos taku“, „Rudens rapsodija“, jose gabūs ir talentingi mokiniai gali susirasti naujų draugų, įgyti sceninės patirties. Z.Rudzevičienė pakvietė jaunąsias Ariogalos kanklių muzikos atlikėjas ir mokytoją Ramunę pavasarį atvykti į tarptautinį tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalį „Klonių aidai“.
  Pasak festivalio sumanytojos ir organizatorės R.Jurkienės, ši muzikos šventė yra tarsi muzikinis atsisveikinimas su nostalgiškuoju rudeniu ir įžanga į brandos, dvasios rimties laikotarpį adventą.
  Ema Mikitonytė

  Komentarų nėra