Karamelinė kelionė

Siųsti Versija spausdinimui

Saulėtą rugpjūčio 20-osios rytą prie Kalnujų seniūnijos – šurmulys. Visos seniūnijos vaikai ir jaunimas renkasi į kelionę. Vietos užpildytos ir autobusas pajuda Klaipėdos link. Vykstame į karamelinį „Roshen“ fabriką. Jau prie durų mus pasitinka vadovė ir vedasi į įmonę. Kiekvienam dalyviui išduoda specialią aprangą: baltus chalatus, kepuraites ir antbačius. Einame į mini kino salę ir išgirstame trumpą pasakojimą apie „Roshen“ susikūrimą, susipažįstame su konditerių amatu ir saldainių gaminimo subtilybėmis. Vaikai galėjo užduoti įvairius klausimus, susijusius su konditerio specialybe.
Apžiūrėję gamyklos įrenginius, patalpas vaikai galėjo savo rankomis gaminti ledinukus. Susikaupę, labai atsakingai jie tai darė kaip tikri konditeriai. Ekskursijos pabaigoje dalyviai gavo po maišelį saldžių dovanėlių. Pasmaguriavę, pasistiprinę atvykome į Radailių „Dinozaurų parką“, įsikūrusį 8 ha teritorijoje. Pasirodo, dinozaurai juda, riaumoja ir purškia vandenį. Vaikams prasidėjo linksmybės: batutai, karuselės, vandens dviračiai, elektromobiliai, 5 D kinas, veidrodžių labirintai ir kitos pramogos.
Pavargę, nusidūkę, bet laimingi grįžome į namus, o ten mūsų laukė seniūnė Regina Čepurnovienė, kuriai ir dėkoju visų vaikų ir mamų vardu už nuostabią kelionę. Taip pat dėkojame „Rochen“ fabriko administracijai už kupiną įspūdžių edukaciją. Nuoširdžiai ačiū Radailių „Dinozaurų parko“ direktorei už suteiktą galimybę vaikams pasilinksminti. Ačiū mamoms, kurios pagelbėjote prižiūrint vaikučius. Ačiū vairuotojui, kuris mus saugiai parvežė į namus. Vaikams linkiu kuo ilgiau pabūti vaikais, neskubėti užaugti bei gerų ir saugių naujų mokslo metų.
Laimutė Banienė,
kultūrinių renginių organizatorė Kalnujuose

Komentarų nėra