2018 liepos
22
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Keliaujame po Lietuvą

  Siųsti Versija spausdinimui

  Liepos 26 d. Žmonių su negalia sąjungos nariai ir jų šeimų nariai išsiruošė į pamarį. Važiavome dar mums nevažiuotais keliais, todėl dairėmės pro langus, gėrėjomės gražiai sutvarkytomis sodybomis bei gyvenvietėmis.
  Pirmiausia aplankėme Orvidų sodybą. Tai metų metus rinktas ir puoselėtas akmenų muziejus. Pamatėme Viliaus Orvido bei kitų menininkų iš akmens iškaltus darbus. Kiek-vienas akmuo yra kuo nors ypatingas, o ten jų tūkstančiai. Eidami muziejaus takeliais rasdavome vis naujas kompozicijas.
  Iš Orvidų sodybos pasukome į HBH pramogų kompleksą. Sočiai pavalgę, vieni vaikštinėjo po mišką, kvėpavo tyru pušyno oru, kiti pramogavo. Visi labiausiai laukėme jūros. Nuvykome į Karklę, kur yra Olando Kepurė, skardis 24 m virš jūros lygio. Nors saulė ir šiluma nelepino, bet gėrėjomės ir džiaugėmės jūra. Braidėme, prausėmės, vaikštinėjome pajūriu, apžiūrėjome skardį. Nuotaika buvo puiki.
  Paskui nuvykome prie apversto namo Radailių kaime. Tai unikalus statinys. Viskas apversta ir lauke, ir viduje. Savijauta nereali.
  Pavakare pasukome namų link. Kelione visi buvome labai patenkinti. Už maršruto sumanymą bei kitus organizacinius darbus dėkojame sąjungos pirmininkei Ritai Baranauskaitei, vairuotojui Linui – už nuoširdumą ir supratingumą.

  Aldona  Krivickienė

  Komentarų nėra