Keturi diplomantai piešinių konkurse

Siųsti Versija spausdinimui

Karantino laikotarpiu Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba ir dailės mokytojų metodinis būrelis organizavo rajoninį piešinių konkursą „Kitoks pavasaris“, jis skirtas 5–12 klasių mokiniams. Konkurso tikslas buvo mokinių, kurie dėl visuotinės pandemijos atsidūrė karantino ar saviizoliacijos režime, užimtumo didinimas, skatinant juos daugiau laiko praleisti piešiant, vaizduojant, fantazuojant, domintis gamtos reiškiniais, pavasario šventėmis, suteikti galimybę išreikšti savo emocijas ir naujas patirtis, kurios atsiranda dėl nuotolinio mokymosi iššūkių ir galimybių, perteikti savo saugaus elgesio pandemijos metu žinias.
Konkursui pateikti net 88 kūriniai iš rajono mokyklų. Mokiniai, panaudodami įvairias technikas, kūrė darbus tema „Kitoks pavasaris“. Kūrėjų darbai eksponuoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos svetainėje.
Šis konkursas buvo sėkmingas net keturiems Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jauniesiems menininkams. Medėja Vaitkevičiūtė (11 m.) 5–6 klasių grupėje užėmė I vietą. Sėkmė nusišypsojo ir Indrei Griciūtei (12 m.), ji laimėjo II vietą toje pačioje amžiaus grupėje. 7–8 klasių grupėje – du diplomantai: Jonė Klimaitė (13 m.), ji užėmė I vietą, ir Džiugas Micevičius (13 m.), Džiugas laimėjo III vietą.
Malonu, kad konkurso dalyviai suteikė galimybę ne tik pasigrožėti puikiais kūrybiniais darbais, bet ir pasidžiaugti puikiais rezultatais.
Dalia Rapalytė,
RRKC dailės studijos vadovė

Komentarų nėra