2019 gruodžio
9
Pirmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Knygą pristatė J.Pamedytytė

  Siųsti Versija spausdinimui

  Balandžio 11-ąją Šiluvos ir Žaiginio bibliotekose savo debiutinį meilės romaną „Meilės įkaitė“ pristatė Jolita Pamedytytė. Tai intriguojantis raseiniškės romanas apie tai, kad meilėje kaip kare – galima viskas! Kur nuneš jauną romano heroję pavojingas aistrų verpetas? Pagrobimas Brazilijoje, narkotikų barono meilė, netikėti siužeto vingiai…
  Per pristatymą autorė atviravo, kad šios knygos rašymas leido išgyventi jai asmeniškai sunkų laikotarpį. Nei darbas, nei sportas, nei skaitymas nepadėjo, todėl ilgainiui ji nusprendė rašyti. Iš pradžių atskirus fragmentus, vėliau juos sujungė bemiegėmis naktimis gimusi bendra idėja. Ji nesiekė knygoje atspindėti autobiografinių detalių – visos scenos yra išgalvotos, tačiau jautrios ir tarsi išgyventos.
  „Neįsivaizduoju, kaip galima rašyti istoriją, neišjaučiant įvykių. Aš tame kūrinyje gyvenau ir išgyvenau. Bet gyvenau tik tada, kai rašiau“, – savo santykį su kūriniu atskleidė J.Pamedytytė.
  Knygos autorė linki žmonėms, kurie norėtų parašyti knygą, bet nežino, nuo ko pradėti, tiesiog sėsti prie kompiuterio ir rašyti. „Man labai artimas žmogus pasakė, kad kiekvienas gali pradėti rašyti, bet ne kiekvienas baigti. Ir jis teisus. Todėl labai svarbu, kiek žmogus yra užsispyręs ir užsibrėžęs. Rašymo procese labai svarbi kantrybė. Jei nėra noro tą dieną rašyti, tai nerašykite, bet ieškokite įkvėpimo. Kai įkvėpimas atsiranda, viskas einasi kaip per sviestą. Visada šalia turėkite rašymo priemonę ir mažą užrašų knygelę, kad bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje atsiradus idėjai galėtumėte ją užrašyti. Svarbu yra nebijoti, negalvoti, ką kiti pagalvos perskaitę. Daugelį tai stabdo. Nestabdykite savęs. Gyvename vieną kartą, tad, jei yra noro, tai ir rašykite. Linkiu visiems kantrybės ir sėkmės kūrybos procese“, – drąsino kūrėja.
  Susitikimų dalyvių vardu nuoširdžiai dėkojame mūsų krašto rašytojai J.Pamedytytei už nuoširdų susitikimą, linkime skristi kaip paukščiui vis tolyn, pasineriant į savo kūrybą, susitinkant su skaitytojais. Lauksime knygos tęsinio!

  Neringa Aleksandravičiūtė,
  Šiluvos bibliotekos vyresn. bibliotekininkė,
  Jolanta Žukauskienė,
  Žaiginio bibliotekos vyr. bibliotekininkė

  Komentarų nėra