2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Knygelės „Neužmirštuolės“ pristatymas Ariogaloje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Šventė baigėsi. Mano širdis pilna dėkingumo ir meilės. Tiek dėmesio ir džiaugsmo tikrai nesitikėjau. Sausio dvidešimtąją Ariogaloje dangus maišėsi su žeme. Žemę dengė pusmetris sniego, buvo slidu.
  Labai džiaugiuosi, kad mano poezijos gerbėjai nepabūgo tokių oro sąlygų ir gausiai susirinko į poezijos knygelės ,,Neužmirštuolės“ pristatymą, kuris vyko Raseinių rajono kultūros centro Ariogalos filiale.
  Šventę vedė šaunioji renginių organizatorė, kompozitorė, dviejų ansamblių – ,,Radasta“ ir ,,Versmė“ – vadovė Renata Aleksiejienė. Ji išradingai ir linksmai vedė šventę, pateikė man įvairių ir netikėtų klausimų, kad nuobodžiauti niekam neteko. Renata, pristačiusi keletą mano eilėraščių, pakvietė į sceną svečią – Butkiškės kaimo kapelą (vadovas A.Bautronis). Esu labai dėkinga šios kapelos kompozitoriui Česlovui Radvilavičiui, kuris sukūrė muziką mano eilėms. Kapelos vadovas, rajono Tarybos narys Andrius Bautronis labai užimtas žmogus, tačiau jis puikiai paruošė savo kapelą ir dainavo kartu.
  Labai gražiai mano eiles skaitė iš Kauno atvykusi dešimtmetė anūkėlė Austėja Plisaitė.
  Vėliau šventės vedėja labai sumaniai keitė ansamblių ,,Radasta“ ir ,,Versmė“ atliekamas dainas pagal mano žodžius (vad. R.Aleksiejienė) su skaitovų Rasos Sadauskienės, Kristinos ir Aloyzo Sadauskų skaitomais eilėraščiais. Daug dainų pagal mano žodžius padainavo ,,Radasta“ ir ,,Versmė“. Muziką sukūrė kompozitorė R.Aleksiejienė ir Anelė Grigienė.
  Nuoširdžiai dėkoju renginio sumanytojai ir vedėjai R.Aleksiejienei, renginių organizatorei R.Sadauskienei, ansamblių ,,Radasta“ ir ,,Versmė“ dainininkams bei muzikantams, Butkiškės kaimo kapelai, skaitovams ir visiems žiūrovams.
  Labai džiaugiuosi, kad ariogališkiai mėgsta poeziją, muziką ir noriai lanko tokius renginius. Esu be galo dėkinga jums visiems už gėles, šypsenas ir gražius žodžius. Švieskite kaip saulės ir šildykite kitus savo širdies šiluma!
  Teresė Plisienė

  Komentarų nėra