2019 balandžio
23
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Knygų herojai džiugino vaikučius

  Siųsti Versija spausdinimui

  Pasakų ir knygų herojai lydi mus nuo pat mažens. Su jais kartu džiaugiamės, liūdime, svajojame. Pasaka – stebuklų šalis, bekraštis fantazijos pasaulis, kuriame gyvena karaliai ir karalienės, velniai ir raganos, slibinai ir burtininkai, stebukladariai elgetos ir našlaičiai bei įvairūs kiti herojai…
  Žaiginio ir Šiluvos bibliotekų mažieji lankytojai susitiko su įvairių knygų herojais žaislų pavidalo, džiaugėsi, klausė, bandė atpažinti, iš kokios jie pasakos. Daug įspūdžių sukėlė kiekvienas žaislas iš įspūdingos Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėjos Jolantos Gudeikytės kolekcijos, kurią ji su malonumu pristatė vaikams. Jolantai talkino kolegė vyresn. bibliotekininkė Gintė Pareigė, tapusi Fėja, atkeliavusia iš mėgstamų pasakų. Vaikų rankutėse įsitaisę literatūriniai personažai kvietė vaikučius lankytis bibliotekose, skaityti pasakų knygutes, džiaugtis jomis.
  Abiejų bibliotekų lankytojai ir dirbančios jose kolegės nuoširdžiai dėkoja Jolantai ir Gintei už suteiktą džiaugsmą, nuoširdų ir gražų bendravimą, galimybę pajusti ir pasidžiaugti pasakų dvasia.
  Jolanta Žukauskienė,
  Žaiginio bibliotekos vyr. bibliotekininkė,
  Neringa Aleksandravičiūtė,
  Šiluvos bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

  Komentarų nėra