2019 balandžio
23
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Knygų ir jų herojų kelionės pas vaikus

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 18 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos darbuotojos lankėsi Viduklės ir Nemakščių filialuose, kur susitiko su mažaisiais šių bibliotekų skaitytojais. Su savimi jos atsivežė daug vaikiškų knygelių ir lėlių – literatūrinių personažų parodą „Atėję iš knygų“.
  Renginius pradėdavo Rudens fėja, ji ieškojo pasimetusios savo stebuklingos lazdelės tarp daugybės gražių ir įdomių knygelių. O užtikusi didelę dėžę lėlių, ji pasikvietė į pagalbą Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėją Jolantą Gudeikytę. Viešnia vaikams papasakojo daug įdomių dalykų apie vaikiškas knygutes, jų autorius, apie šių knygučių veikėjų literatūrinį gyvenimą, apie lėlių – literatūrinių personažų atsiradimo parodoje „Atėję iš knygų“ aplinkybes.
  Renginių metu vyko Axel Scheffler ir Julia Donaldson knygos „Grufas“ garsinis skaitymas. Vaikai ne tik sužinojo, kas yra Grufas, bet ir ko jis bijojo, džiaugėsi gudraus peliuko sėkme. Po knygelės aptarimo vaikai galėjo iš arčiau susipažinti su literatūriniais personažais, iš jų išsirinkti labiausiai mėgstamus ir sudalyvauti fotosesijoje. Renginiuose dalyvavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos antrokai su savo mokytoja Zita Kačiušiene ir Nemakščių darželio priešmokyklinio ugdymo grupė su auklėtojomis Laimute Šaparniene ir Jolanta Kybartiene.
  Spalio 23 dieną paroda „Atėję iš knygų“ su kūrybiniu pristatymu keliavo į Žaiginio ir Šiluvos bibliotekas, kur taip pat džiugino mažuosius skaitytojus.

  Gintė Pareigė,
  Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos
  Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros
  skyriaus vyresn. bibliotekininkė

  Komentarų nėra