Koncertas „Meilės gaidos Lietuvai“ kanklių muzikos mokykloje

Siųsti Versija spausdinimui

Vasario 14 dieną Ariogalos kanklių muzikos mokykla ,,Lyrika“ Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga vėl sukvietė draugėn mokyklos mokinių tėvelius, senelius, mokytojus, draugus į vaikų ir jaunimo koncertą ,,Meilės gaidos Lietuvai“.
Po muzikinio sveikinimo – Justinos Gildaitės atliktos I.Šeduikienės dainos ,,Nupiešiu Lietuvą“, sveikindama susirinkusiuosius mokyklos vadovė, koncerto organizatorė ir mokytoja Ramunė Jurkienė sakė, kad jau tradiciškai šia proga mokiniai koncerte pristatys savo naujausius sukurtus muzikos kūrinius solo kanklėms, fortepijonui.
Koncertą vedė Austėja Milčiūtė ir J.Gildaitė. Tarp muzikinių pasirodymų derėjo puikiai parinkti žodžiai meilės savo šaliai, gimtinei tema. Koncertą puošė ne tik mokinių kūrybos muzikos kūriniai, bet ir atlikti ansamblio, vokaliniai kūriniai.
Renginio pabaigoje mergaičių vokalinis ansamblis atliko K.Mašanausko dainą ,,Kokia nuostabi, Lietuva, esi“.
Paklaustos, ar neketina savo kūryba pasidalyti ir už rajono ribų, nemaža dalis jaunųjų atlikėjų sakė, kad su labiausiai pavykusiais kūrybos kūriniais ketina dalyvauti V respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos komponavimo konkurse ,,Mažasis kompozitorius“.
Visų žiūrovų vardu tariu ačiū už pavasariu dvelkiantį koncertą ir linkiu sėkmės konkursuose.

Paulina Mickutė

Komentarų nėra