2019 gegužės
21
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Konferencija užsienio kalbų mokytojams

  Siųsti Versija spausdinimui

  „Tikrasis atradimų kelias – ne naujų vietų ieškojimas, o pažvelgimas į jas kitomis akimis.“ Šia išmintinga citata vasario 20 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje prasidėjo respublikinė teorinė-praktinė užsienio kalbų mokytojų konferencija „Mokytojo ūgtis – mokinio ūgtis“. Ją organizavo šios gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Danauskienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja Reda Mėlinienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė Virginija Bartkienė ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba.
  Džiugu, kad šiemet, šeštąjį kartą, mūsų gimnazijoje buvo organizuota ne metodinė diena, o konferencija, į ją susirinko anglų, rusų ir vokiečių kalbų mokytojai ne tik iš Raseinių, bet ir Kelmės, Tauragės ir Radviliškio rajonų ugdymo įstaigų. Pranešimuose buvo dalijamasi patirtimi tokiomis temomis kaip šiuolaikinė pamoka, mokytojo tobulėjimas, kūrybiškumo ugdymas, vertinimas, mokymo(si) būdai ir metodai, netradicinės pamokos ir tarptautiniai projektai. Dėkojame pranešėjoms S.Petraitienei, R.Danauskienei, R.Mėlinienei, V.Bartkienei, O.Uselienei, J.Sokienei, D.Skeberdienei, A.Gedgaudienei, I.Sejūnienei, N.Bielskienei, R.Barauskienei, L.Ivoškienei, G.Šantarienei už apgalvotus, naudingus ir praktiškus pranešimus. Mokytojai taip pat diskutavo apie įvairias šių dienų aktualijas, problemas ir jų sprendimo būdus, kurie galėtų padėti augti patiems ir auginti asmenybes. Smagu, kad tęsiasi ir kita tradicija – dalytis! Mokytojos apsikeitė pranešimų medžiaga, paruoštukais, parengtais pavyzdžiais ir idėjomis, jas tiesiog buvo galima įsirašyti į atmintukus. Ne mažiau įdomi ir naudinga buvo ir kita konferencijos dalis – susipažinimas su netradicinėmis ugdymo aplinkomis Leono Tamulevičiaus Aštuonračio muziejuje.
  Už pagalbą organizuojant konferenciją dėkojame gimnazijos direktorei I.Jankevičienei, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkei N.Vežbavičienei, už malonų priėmimą muziejuje – L.Tamulevičiui ir I.Bertašienei.

  Rasa Danauskienė,
  Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos
  anglų kalbos mokytoja metodininkė

  Komentarų nėra