2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ ikimokyklinėje grupėje

  Siųsti Versija spausdinimui

  Bendraudami su vaikais pastebėjome, kad jų saugaus eismo įgūdžiai yra netvirti, vaikai ne visada tinkamai elgiasi gatvėje, kieme, transporto priemonėse, taip pat atkreipėme dėmesį į tai, kad užfiksuojama daug nelaimingų eismo įvykių, kuriuose nukenčia vaikai. Todėl mes, ikimokyklinio ugdymo pedagogės, vykdėme saugaus eismo projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ ikimokyklinėje grupėje. Šio projekto tikslas – ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžių pradmenis, siekiant apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų.
  Vykdydamos projektą per ugdomąją veiklą sistemingai teikėme vaikams elementarių žinių apie saugų eismą gatvėje. Ta proga sausio 26 d. nuvykome į Raseinių PK, kur mus pasitiko pareigūnė Giedrė Deveikienė. Ji pasakojo apie saugų eismą, žiūrėjome filmukus šia tema. O koks buvo džiaugsmas vaikams, kai pasirodė Amsis. Bendravome, pasakojome, ką žinome apie saugų eismą, gavome daug dovanų. Atsisveikinome kaip geriausi draugai.
  Ačiū Gylių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriui už suteiktą transportą, pareigūnei Giedrei – už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą.
  Tikimės, kad vaikai įgijo elementarių saugaus eismo žinių, jie suvoks, kad savo saugumu ir sveikata reikia rūpintis patiems, taip pat bus atsakingi ir tinkamai elgsis gatvėje.

  Jūratė Vyšniauskienė,
  ikimokyklinio ugdymo pedagogė

  Komentarų nėra