Kūrybiškumas atsiskleidė piešiant ant vandens

Siųsti Versija spausdinimui

Liepos 10 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Ilgižių ir Gruzdiškės filialuose vyko edukaciniai užsiėmimai ,,Piešimas ant vandens“. Užiėmimus vedė Meno terapijos ir socializacijos instituto „Vyta“ edukatorė Rita. Viešnia supažindino su ebru meno – tapybos ant vandens istorija. Šis menas yra saugomas UNESCO kultūros paveldo. Edukatorė papasakojo, kaip ir iš ko gaminamos piešimo priemonės, pademonstravo piešimo techniką ant vandens.
Džiaugsmingų emocijų lydimi, renginių dalyviai praktiškai išbandė piešimą ant vandens, išliejo susikaupusias emocijas, įgijo pasitikėjimo savimi ir motyvacijos piešti, kurti. Piešti visiems sekėsi puikiai, o piešiniai išėjo labai gražūs, nepakartojami ir skirtingi.
Dėkojame edukatorei Ritai ir dalyviams už piešinius, džiugias akimirkas ir gerą nuotaiką edukacijų metu. Nuoširdžiai ačiū Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešajai bibliotekai už renginių finansavimą.
Gruzdiškės ir Ilgižių filialai kviečia nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 14 d. apžiūrėti dalyvių sukurtus piešinius parodose ,,Kūrybiškumo atsiskleidimas“, skirtose UNESCO Pasaulio paveldo Lietuvoje metams paminėti.
Smagios, spalvingos ir kūrybingos likusios vasaros!
Laimutė Babenskienė,
Gruzdiškės filialo vyresn. bibliotekininkė,
Birutė Leskauskienė,
Ilgižių filialo vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra