Kviečiame į pėsčiųjų žygį „Nuo Žalpių iki Molavėnų“

Siųsti Versija spausdinimui

Dubysos regioninio parko direkcija gruodžio 14 d. (šeštadienį) 10 val. kviečia visus į pėsčiųjų žygį „Nuo Žalpių iki Molavėnų“. Tai puiki galimybė apsilankyti Pašešuvio kraštovaizdžio draustinyje, susipažinti su vietos gyvūnija ir augalija, išgirsti vietos istorijų ir legendų. Žygyje aplankysime Žalpių Šv. Benedikto bažnyčią, kraštotyros muziejų, alkakalnį Koplyčkalnį, Jono Garalevičiaus, aviacijos konstruktoriaus, vargonų meistro, kapavietę, Molavėnų archeologinį kompleksą, mitologinį Skirtinio akmenį, Molavėnų ąžuolą, Lietuvos partizanų žūties vietą, daubą – Lukošienės „bliūdą“.
Gruodžio 14 d. 10 val. renkamės automobilių stovėjimo aikštelėje prie Žalpių bažnyčios (Pėriškių g. 16, Žalpiai, 427991, 6150445). Numatomas žygio atstumas 15 km. Keliausime lauko keliukais, žvyrkeliais.
Žygis įvyks nepaisant oro sąlygų, todėl būkite pasirengę. Kad praleistas laikas būtų malonus, rekomenduojama su savimi turėti puodelį arbatai, lengvų užkandžių, gėrimų, avėti neperšlampamus batus, apsirengti neperšlampamus drabužius! Kelionei palengvinti galima pasiimti ėjimo lazdas. Maršrutas žiedinis. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 16 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, jis prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Tėveliai, kurie planuoja kartu su mažaisiais leistis į žygį, turėtų atsižvelgti į tai, kad vaikams iki 7 metų maršrutas gali būti kiek per sudėtingas.
Į pėsčiųjų žygį kviečiami ir keturkojai draugai su kultūringais šeimininkais! Už augintinio ir aplinkinių saugumą atsako šeimininkas. Dalyvio mokestis – 3 eurai (įskaičiuoti Žalpių kraštotyros muziejaus, Dubysos regio­ninio parko lankytojų bilietai). Registracija iki gruodžio 13 d. tel. 8 614 13 399, el. p. dubysosrp@gmail.com, feisbuko paskyroje.
Dubysos regioninio parko direkcijos informacija

Komentarų nėra