Laikas, kai lapai krinta ant vėstančios žemės

Siųsti Versija spausdinimui

Kai gamta nusidažo pačiomis gražiausiomis spalvomis, supranti, kad atėjo vienas spalvingiausių metų laikų – ruduo. Dienos greitai trumpėja, vakarai ilgėja. Taip ir norisi susiburti drauge, pasėdėti, pasišnekučiuoti.
Spalio 12 dieną į RRKC Plikiuose pabendrauti, pasidžiaugti rudens kompozijomis iš daržovių, paskanauti gardžiausių kaimo šeimininkių paruoštų patiekalų bei pasižiūrėti Šiluvos mėgėjų teatro „Cinkelis“ komedijos „Čerauninkės eksperiments“ (rež. Birutė Greicienė) sugužėjo nemažas būrys Plikių ir aplinkinių kaimų gyventojų. Renginį organizavo RRKC Plikiuose bei kaimo bendruomenė „Gynėvė“. Organizatoriai džiaugėsi ir nuoširdžiai dėkojo už rudenines daržovių kompozicijas Nijolei Gudelevičienei ir Aleksandrai Steponavičienei, už nepaprastai gardžiai ir gražiai pagamintus patiekalus Valentinai Masalskienei, Aušrai Žukauskienei, Sigai Jakaitienei, Onutei Čepkauskienei, Danutei Gaižauskienei ir kitoms kaimo šeimininkėms, kurių patiekalus vertino kompetentinga komisija – restorano „Timėjas“ gamybos vadovė Danguolė Dundulienė, Plikių kaimo seniūnaitė Vida Ročkienė ir ne kartą kaimo šventes savo gamintais patiekalais pradžiuginęs Antanas Ročkus.
Po nuotaikingo spektaklio, kuris nepaliko nė vieno abejingo, dar ilgai prie kavos puodelio netilo kalbos, o salėje tarp besišnekučiuojančiųjų sukosi šokėjų poros. Buvimas kartu, pokalbiai prie arbatos sustiprina kaimo bendruomenės ryšį. Pasidžiaugę vieni kitais, pabendravę išsiskirstėme laukdami naujų susitikimų.
Laimutė Berštautienė,
kaimo bendruomenės „Gynėvė“ pirmininkė

Komentarų nėra