Laisvalaikio ir pramogų klubas atidarytas

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

Metai skaičiuoja savo paskutines dienas, ir štai pagaliau mes sulaukėme akimirkos, kada ir pas mus, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, buvo pastatytas modernus Laisvalaikio ir pramogų klubas. Aišku, jis atsirado ne šiaip sau, tai didelis mūsų krepšinio komandos Raseinių „Rasai“ nuopelnas. Jeigu atsigręžtume į praeitą sezoną, tai  iškovotos mūsų komandos pergalės ir laimėta trečia vieta Regioninėje krepšinio lygoje tiesiog vedė  mus prie tokio projekto. Bet tai tik pusė darbo. Nieko nebūtų buvę be kaimo turizmo sodybos savininko ir klubo prezidento Jordano Kenstavičiaus bei visų įstaigų, įmonių ir verslininkų bendro darbo vienoje komandoje, siekiant vieno tikslo. Būtina padėkoti statybininkams ir visoms statybinėms firmoms, kurios puikiai atliko darbą. Statinys tikrai įspūdingas.
Šių metų gruodžio 5 dieną vyko Laisvalaikio ir pramogų klubo atidarymo šventė. Šventėje mus pagerbė ir pasveikino Regioninės krepšinio lygos direktorius Aleksas  Makulavičius, viceprezidentas Remigijus Daugėla, Seimo narys Remigijus Ačas, rajono meras Petras Vežbavičius, Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ prezidentas Vygantas Valiukevičius. Šeimininkai padėkojo visiems padėjusiems ir prisidėjusiems prie šio Laisvalaikio ir pramogų klubo atsiradimo. Ir štai atėjo ta minutė, kada aidint gausiems ir šiltiems aplodismentams perkirpti kaspiną į aikštę išėjo Jordanas Kenstavičius ir Viktorija Kenstavičienė. Laisvalaikio ir pramogų klubas atidarytas!
Į aikštę apšilimui išbėgo Kėdainių „Nevėžio“ (LKL) ir Raseinių „Rasų“ (RKL) komandos. Kaip ir buvo galima tikėtis, kėlinių laikas buvo pakoreguotas ir nuspręsta žaisti du kėlinukus po 15 minučių. Tai visiškai suprantama, juk tai draugiškos varžybos, šventė. Abi komandos žaidžia sunkius sezonus savo lygose ir niekas nenori patirti traumų. Komandos buvo pasiruošusios, pirmą ginčo kamuolį išmetė Raseinių klubo prezidentas Jordanas Kenstavičius. Varžybos prasidėjo kaip ir įprastai – be jokios žvalgybos. Visi žaidė, žiūrovams krepšinio elementus stengėsi atlikti kuo gražiau ir įspūdingiau – juk tai šventė. Bet pasakyti, kad nebuvo kovos – negalima, rezultatas keitėsi labai dažnai tai į vieną, tai į kitą pusę. Treneriams taip pat buvo puiki proga pabandyti naujus derinukus ir išbandyti įvairias žaidėjų sudėtis. Žinant, kokia proga vyksta šios varžybos, gal kas tikėjosi ramesnės kovos aikštėje, bet kova buvo. Kadangi žaidimas buvo ganėtinai greitas, buvo labai daug keitimų, minutės pertraukėlių, nes treneriai rasdavo  patarimų žaidėjams. Pertraukėlių metu visų laukė ne ką mažiau įspūdingesni „Žalgirio“ šokėjų pasirodymai – numeris keisdavo numerį ir jie buvo vis gražesni. Žiūrovai neliko abejingi ir išlydėdavo šokėjas audringais plojimais. Pradžioje žiūrovai buvo gal kiek ramesni, gal dar nebuvo apsipratę su nauja arena ir jos erdve, bet po pertraukos jau visi apšilę plojo krepšininkams ir šokėjoms. Didžiosios pertraukos metu keletą dainų atliko Raseinių miesto muzikantai. Teko išgirsti  įvairių sirgalių pokalbių ir galutinio rezultato spėjimų. Vieni spėjo, kad bus lygiosios, kiti kalbėjo, kad nėra tas Kėdainių „Nevėžio“ (LKL) klubas neįveikiamas, ir šiandien mes galime laimėti.
Prasidėjo antrasis kėlinys. Kaip buvo galima tikėtis, žaidimas jau buvo kitoks – abi komandos daugiau pradėjo galvoti apie pergalę, sustiprėjo gynyba abiejose komandose, atsirado ir pražangų. Tai vsiškai suprantama, juk jie sportininkai, o kiekvienas sportininkas nori laimėti. Nepaisant to didelio noro laimėti, žaidimas išliko gražus ir patrauklus akiai. Keletą kartų per areną nuvilnijo žiūrovų emocijos, na, gal jos dar nebuvo tokios įspūdingos, bet to galima tikėtis ateityje. Antrame kėlinyje  buvo padaryta dar viena didesnė pertraukėlė, per kurią mūsų žemietė Džordana Butkutė atliko keletą savo kūrinių. Po jos pasirodymo aikštelė ir vėl atiteko krepšininkas.„Rasų“ komandą labai šauniai ir triukšmingai palaikė jaunieji sirgaliai, pasipuošę marškinėliais su mūsų klubo atributika. Nors žaidimas tapo rimtesnis, bet išliko malonus ir gražus iki pat varžybų pabaigos. Šiek tiek sėkmingiau paskutinę atkarpą sužaidė  Kėdainių „Nevėžio“ (LKL) klubas. Jis sugebėjo palaužti mūsų komandą ir laimėti varžybas 82 – 79. Kadangi varžybos buvo draugiškos ir daugiau šou pobūdžio, neminėsiu sausos statistikos, tiesiog visi pasirodė tą vakarą aikštėje, darė viską, kad mums, žiūrovams, būtų gražu. Jie kūrė šventę mums. Po varžybų Džordana Butkutė nuotaikingomis dainomis užbaigė puikią šventę. Dvikovą perpildytose tribūnose stebėjo daugiau kaip tūkstantis raseiniškių ir svečių. Linkime visai mūsų komandai sėkmės ir pergalių naujoje arenoje.

3 Komentarai

 1. Viktorija

  2010 - 12 -09 17:14

  Isivele klaida – ne Laisvalaikio ir pramogu klubas, bet “Sporto ir laisvalaikio klubas KARPYNE”.

 2. asminde

  2010 - 12 -09 22:32

  Aciu uz pastaba Viktorija. Malonu kad pataisete. Pasitaisysime ateityje ir mes ;)

 3. Opozicija

  2010 - 12 -14 23:12

  Ačiū, labai, tvarka ir teisingumas yra.