Lavisa Spell Verėduvos bibliotekoje

Siųsti Versija spausdinimui

„Noriu, kad skaitytojas, savo brangaus laisvalaikio metu pasirinkęs mano knygą, smagiai leistų laiką ir užsimirštų, pasinėręs į žodžiais pinamą aistros ir magijos kupiną istoriją. Kad užvertęs knygą jaustų malonų virpesį krūtinėje, lyg po romantiškos melodijos. Ir kad tuo pat metu jo galvoje nuskambėtų keletas svarbių klausimų apie savo paties gyvenimą.“ Taip savo asmeniniame tinklalapyje prisistato Lavisos Spell slapyvardžiu pasivadinusi rašytoja Auksė Šiugždinienė.
Saulėtą ketvirtadienio popietę Verėduvos bibliotekoje viešėjo meilės romanų rašytoja L.Spell. Bibliotekos lankytojams ji trumpai papasakojo apie save, apie savo išsilavinimą (lietuvių ir anglų filologijos studijas universitete), šeimą ir gyvenimo patirtį. Buvo įdomu išgirsti, kaip gimė idėja pradėti rašyti knygas. Šiandien skaitytojai gali mėgautis knygomis „Būti (su) ragana“, „Tapk ragana (jei nori)“, „Meilėje kaip kare“.
Atėjusieji į renginį turėjo progą įsigyti autorės kūrinių su autografu, pabendrauti ir nuoširdžiai padiskutuoti su L.Spell. Kalbėjomės ne tik apie meilės romanus, kūrybą, bet ir apie filosofinius dalykus: žmogaus gyvenimo prasmę, moters vaidmenį šeimos gyvenime viduramžiais ir šiandien. Palietėme ir lietuvių mitologijos temą. Po šių diskusijų tapo aišku, kad kiekviena moteris gali būti, jei nori, ir gera ragana, ir bloga (bet tai nerekomenduojama…).
Iki naujų susitikimų Verėduvos bibliotekoje!

Violeta Jarilinienė,
Verėduvos bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra