2019 liepos
18
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Liko tik 100 dienų

  Siųsti Versija spausdinimui

  Šimtadienio sulaukė Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro dešimtokai. Mokykla virto darbo stovykla-kalėjimu, dešimtokai – kaliniais, o jų prižiūrėtojai ir renginio vedėjai buvo devintokai kartu su auklėtoju Justu Poška.
  Svečiams susirinkus, buvo įvesti dešimtokai, jiems prisegti kalinio numeriukai. Tada dešimtokų auklėtoja Dalia Visockytė tikrino, kaip gerai vieni kitus pažįsta jos auklėtiniai. Prisiminimais pasidalijo pirmoji auklėtoja Ingrida Račickienė, žodį taip pat tarė keli tėveliai ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Krikštanavičienė.
  Vėliau dešimtokai buvo pakviesti atlikti įvairias užduotis. Iš pradžių kiekvienas turėjo atspėti, ant kiek kamštelių yra atsisėdę, tada be rankų kuo greičiau suvalgyti obuolį ir, kad pademonstruotų savo vaizduotę, turėjo per duotą laiką sukurti pasaką panaudodami duotus daiktus. Energingiausias buvo žaidimas, per kurį grojant muzikai reikėjo spėti susėsti ant kėdžių, o jų vis mažėdavo. Dešimtokai kartu su auklėtoja ir mokyklos pavaduotoja pakviesti išbandyti savo jėgas šaudant iš laidynių į stovinčias stiklines.
  Įvertinus dešimtokų jautrumą, regėjimą ir kūrybiškumą buvo įteikti pusatestačiai. Taip pat devintokai įteikė narvelį-kalendorių, jame buvo būtiniausi daiktai išgyventi kalėjime, o juos panaudoti dešimtokai galės tik po šimto dienų, atsukę kasdien po vieną narvelio strypą. Būtiniausius daiktus išgyvenimui devintokams įteikė ir dešimtokai (juk jiems liko metai ir 100 dienų). Tardami gražiausius žodžius dešimtokai dėkojo savo auklėtojoms. Renginys tradiciškai baigtas jungtinio devintokų ir dešimtokų choro daina.
  Po renginio dešimtokai kartu su tėveliais, mokytojais ir devintokais susirinko prie vaišių stalo aptarti ateities planų ir pasidalyti dienos įspūdžiais. Pačių gražiausių 100 dienų jums, dešimtokai!

  Viktorija Gudaitytė

  Komentarų nėra