2019 rugpjūčio
23
Penktadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Linksmosios žiemos olimpiados varžybos „Liepaitėje“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Žiemos oras ir iškritęs sniegas vilioja vaikus į lauką džiaugtis žiemos žaidimais ir pramogomis.
  Jau šešti metai lopšelis-darželis „Liepaitė“ sausio ir vasario mėnesiais aktyviai dalyvauja Ikimokyklinukų žiemos olimpiadoje, kurią inicijuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Šios olimpiados tikslas – organizuoti vaikų veiklas, susijusias su žiemos sporto šakomis ir rezultatus įamžinti nuotraukose.
  Žiemos olimpiados 2019 žaidynes pradėjo priešmokyklinių „Voriukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai. Saulėtą sausio 16 dieną linksmai nusiteikę vaikai išbėgo į lopšelio-darželio kiemą žaisti ledo ritulio.
  Žaidimui pasistatėme futbolo vartus, pasiskirstėme į komandas, atlikome nuotaikingą apšilimo mankštelę. Ugdytiniai su dideliu azartu įsitraukė į žaidimą, stengėsi lazdomis įmušti kamuoliuką į priešininkų komandos vartus. Rungtynėse nugalėjo draugystė ir vieningumas. Tą vaikai įrodė žaidynių pabaigoje. Po linksmų ir entuziastingų rungtynių vaikai ant sniego iš spalvotų kamuoliukų ir ledo ritulio lazdų sudėliojo „Draugystės saulutę“. Taip buvo įprasmintas žiemos olimpinių žaidynių principas – svarbu dalyvauti, o ne nugalėti.
  Albina Kunigonienė,
  PU pedagogė metodininkė

  Komentarų nėra