2018 gruodžio
11
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Maži darbai – dideli džiaugsmai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kuo svarbios ir gražios šventės kaimo bendruomenėse? Svečiui –
  nauja galimybė pažinti daugiau žmonių, žiūrovo akimis stebėti, kas ir kaip vyksta, pasakyti keletą sveikinimo žodžių; vietos meno mėgėjams – proga parodyti, kad repetuota ne veltui; kaimo žmonėms – galimybė susitikti ne tik su dabartiniu kaimynu, bet ir su tais, kurie tik grįžta į šventę, iš miestų ar užsienio atsiveždami gimtojo kaimo žentus, anūkus.
  Kūčių naktis ir Kalėdos – tai šventės, kai prie balta staltiese užtiesto stalo susėda visa šeima. Iš tolimų pasaulio kampelių į gimtuosius namus, dvelkiančius vaikystės džiaugsmais ir viltimis, grįžta vaikai ir anūkai. Laužiamas kalėdaitis, mielos dovanėlės, artimiausių žmonių dėmesys ir šiluma gražiausias žiemos šventes paverčia nepakartojamomis ir stebuklingomis.
  Kad stebuklas neaplenktų Balčių kaimo, bendruomenės nariai su Kalėdų Seneliu nutarė aplankyti ligonius, vienišus žmones ir mažuosius bendruomenės gyventojus. Aplankytieji džiaugsmingai sutiko svečius, o Kalėdų Senelis su palyda visiems įteikė simbolines dovanėles, linkėjo sveikatos, laimės, svajonių išsipildymo.
  Džiaugiamės, kad Kalėdų šilumą atnešėme į kiekvienus namus, padėjome sukurti kalėdinę nuotaiką. Dėkojame bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos, ir tiems, kurie aukojote ir aukojate mūsų bendruomenei 2 proc. savo pajamų mokesčio – tik Jūsų dėka buvo aplankyti mūsų kaimo žmonės.
  Nebūkime abejingi šalia esantiems senoliams – juk mūsų artimiesiems dažniausiai reikia ne dovanų, bet gero žodžio ar nuoširdaus pokalbio ir meilės.
  Angelė Zubrickienė,
  bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra