Medicinos darbuotojų dienos proga apdovanoti net šeši Raseinių rajono medikai

Siųsti Versija spausdinimui

Akvilė ŠAPARNYTĖ

Balandžio 27-oji – Medicinos darbuotojų diena. Tai profesinė medicinos darbuotojų šventė, Lietuvoje pradėta minėti nuo 2004 m. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Juozo Oleko iniciatyva.
Balandžio 26 d. vykusiame rajono Savivaldybės tarybos posėdyje Medicinos darbuotojų dienos proga sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio padėkomis už pasiaukojimą mediko profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą, rūpestį ir dėmesį buvo apdovanotos VšĮ Raseinių ligoninės direktoriaus pavaduotoja Ona Sutkuvienė ir VšĮ Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Aldona Stirbienė. Už kruopštų, sąžiningą ir atsakingą darbą rajono Savivaldybės mero padėkos raštai buvo įteikti VšĮ Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro Betygalos ambulatorijos šeimos gydytojai Renatai Jokubauskienei ir VšĮ Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centro akušerei Jadvygai Misevičienei.
Medicinos darbuotojų dienos proga Sveikatos apsaugos ministerija kasmet organizuoja renginius, kurių metu apdovanojami labiausiai nusipelnę Lietuvos gydytojai ir kiti sveikatos apsaugos sistemoje dirbantys darbuotojai.
Š. m. balandžio 26 d. Šiaulių dramos teatre Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys įteikė 18 nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklų ir 23 asmenys buvo apdovanoti nusipelniusio gydytojo garbės ženklais. Labai džiugu, kad iš Raseinių rajono net 2 gydytojai gavo minėtus apdovanojimus. Vidmantas Merkliopas, VšĮ Raseinių ligoninės direktorius, buvo apdovanotas nusipelniusio sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu. Tai žinomas Lietuvoje, gerbiamas kolegų gydytojas. Jo vadovavimo dėka, ligoninėje įgyvendinta daugybė sėkmingų struktūrinių pertvarkymų, nuolat diegiama šiuolaikinė pacientų ištyrimo ir gydymo metodika, atnaujinama medicininė įranga. Gražina Ona Štarienė, VšĮ Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro vaikų ligų gydytoja, buvo apdovanota nusipelniusio gydytojo garbės ženklu. Gydytoja yra labai dėmesinga, atidi, profesionali, atsakingai, nuoširdžiai ir rūpestingai atliekanti savo darbą.

Komentarų nėra