Mes norime ir galime

Siųsti Versija spausdinimui

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Raseinių viltis“ vykdo 2019 m. Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą „Mes norim ir galim“, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Raseinių rajono savivaldybės administracija. Gruodžio 11 d. Raseinių specialiosios mokyklos sporto salėje vyko baigiamasis projekto renginys. Sporto renginyje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis, VšĮ Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro, Raseinių specialiosios mokyklos, VšĮ Raseinių dienos centro „Vilties takas“ bei SIŽGB „Raseinių viltis“ komandos. Jos varžėsi bočios, smiginio, estafečių ir kitose rungtyse. Dalyvių komandoms įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.
Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekte „Mes norim ir galim“ veiklos vyksta po 2 val. kiekvieną dieną. Neįgalieji atlieka apšilimo pratimus, mankštą, po to tempimo ir kitus pratimus, estafetes, eina pasivaikščioti į lauką su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Pratimai yra pritaikyti neįgaliesiems, su jais dirba kineziterapeutas ir padėjėja, nes dauguma projekto dalyvių yra sunkios negalios.
Tempimo, atsipalaidavimo, aktyvaus judesio pratimams atlikti iš projekto lėšų įsigijome svarmenų, apyrankių – svarelių, putplasčio volų, pusiausvyros pagalvėlių, žaidimo stalą „Oro ritulys“, lavinamųjų žaidimų ir kitų prekių.
Monika Jakiūnaitė, projekto vykdytoja

Komentarų nėra