2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Milijonas šypsenų Lietuvai atmintinų datų proga

  Siųsti Versija spausdinimui

  Raseinių rajono kultūros centras Gervinėje šiltą kovo 29 d. vakarą organizavo viktoriną „Milijonas šypsenų Lietuvai“, skirtą Lietuvos valstybės atmintinoms datoms paminėti.
  Klausimų būta įvairių: ir sunkesnių, ir lengvesnių, net septynios dalyvavusios komandos taip pat buvo labai įvairios, nuo penkiamečio dalyvio iki senjoro. Susirinkusieji turėjo atsakyti į 40 klausimų iš Lietuvos istorijos: apie piliakalnius, krepšinį, automobilius, nacionalinius patiekalus, Raseinių kraštą ir senuosius didikų laikus.
  Po atkaklios kovos susumavus taškus paaiškėjo nugalėtojai: III vieta atiteko komandai „Močiutės“ (Irena Celskienė, Elytė Visockienė ir Laima Franckevičienė), II – komandai „Kaimynai“ (Kalnujų kaimo bendruomenės atstovai Alvyda Paulauskienė, Rūtenė Žemkauskienė ir Andrius Žemkauskas), o nugalėjo komanda „Žalia-balta“ (Vakaris Rimkus, Jūratė Garliauskienė ir Skaistė Mockutė). Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti diplomais, knygomis apie Raseinių kraštą ir kitais suvenyrais.
  Ačiū atvykusiems iš kaimyninių kaimų – Kalnujų ir Sujainių. Ačiū dalyvavusiems už puikią nuotaiką ir gerą penktadienio vakarą.
  Milijonas šypsenų Lietuvai… Dalykime geras emocijas ir šypsenas šalia esantiems!
  Žaneta Vaištarienė,
  kultūrinių renginių organizatorė Gervinėje

  Komentarų nėra