2019 gruodžio
9
Pirmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Minėjimas-koncertas dviem progomis

  Siųsti Versija spausdinimui

  Seimui paskelbus 2019-uosius Juozo Naujalio metais, Raseinių meno mokyklos bibliotekininkei ir dainavimo mokytojoms kilo mintis, kaip prasmingiau ir įdomiau paminėti lietuviškos profesionaliosios muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-ties metų sukaktį.
  Ta proga parengėme minėjimą-koncertą. Balandžio 9 d. į Meno mokyklos salę rinkosi mokytojai, mokiniai, tėveliai. Jaunieji dainininkai atliko dažnai skambančias ir visiems gerai žinomas J.Naujalio dainas „Lietuva brangi“, „Už Raseinių, ant Dubysos“ (žodžiai Maironio), „Giedu dainelę“ (žodžiai A.Baranausko), mokytojos Giedrė Arlauskienė ir dr. Jūratė Daugėlienė. Nuotaika buvo pakili, dainavome kartu. Eugenijos Kumpikevičienės vadovaujamas ansamblis atliko harmonizuotą liaudies dainą „Garnys“.
  Apie J.Naujalio vaikystę, kelią į didžiąją muziką, kūrybą ir jo reikšmę muzikiniame gyvenime supažindino mokyklos bibliotekininkė Dalia Margevičienė, ji pristatė ir pačios parengtas skaidres.
  Renginys buvo skirtas ir mokyklos 60-mečiui paminėti. Šia proga pasveikino mokytoja J.Turčinskienė, o styginių ansamblis ir sesutės Lėja ir Vėja Germanavičiūtės atliko kūrinius, parengtus su mokytojomis J.Turčinskiene ir Laisvida Juodyte.
  Renginio pabaigoje vaišinomės mokyklos gimtadienio saldainiais.
  Dalia Margevičienė,
  renginio organizatorė

  Komentarų nėra