2019 gegužės
21
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Mokyklos garbė

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kovo 1-ąją Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinis renginys „Mokyklos garbė“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasiektais puikiais rezultatais ir pergalėmis konkursuose. Renginį organizavo septintokai su auklėtoja S.Visockiene. Šventėje dalyvavo Žibulių bendruomenės seniūnaitė E.Sinkienė, Ilgižių seniūnaitė V.Mažeikienė ir Steponkaimio seniūnaitė G.Mosteikienė.
  Šventę pradėjo solistė L.Urniežiūtė, ji atliko du puikius kūrinius, pakerėjusius ne vieną klausytoją. Pirmiausia buvo dėkojama mokytojams, tėveliams už jų bendruomeniškumą, pagalbą organizuojant renginius. Neliko pamiršti ir mokiniai, gynę mokyklos garbę rajone, respublikoje ar net tarptautiniuose konkursuose. Tačiau didžiausio dėmesio sulaukė moksleiviai, kurie labai gerai mokėsi ir užėmė prizines vietas olimpiadose, konkursuose. Ne tik jiems, bet ir jų tėveliams įteiktos padėkos, o mokiniams įsegti ir Mokyklos garbės ženkleliai. Padėkos įteiktos ir mokytojams, parengusiems mokinius prizininkus. Apdovanojimus paįvairino mokytojos I.Šatkauskienės parengtos muzikinės kompozicijos, pradinių klasių mokytojų paruošti lietuvių liaudies rateliai. Savo šokiu pradžiugino ir mamos, vadovaujamos L.Dubinkienės. Kai kurie vaikai netgi pasipuošė tautiniais kostiumais. Septintokai nepagailėjo eilių Lietuvai, o svečiai patarimų, linkėjimų visai bendruomenei.
  Dėkojame svečiams, solistei Linai bei organizatoriams. Ačiū mokiniams už mokyklos vardo gynimą ir puikius mokymosi rezultatus. Visi žinome patarlę mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs, todėl linkime pradėjus darbą jo nemesti, o siekti nuostabių rezultatų, nes mes viską galime!
  Erika Džiugaitė ir Skaistė Sinkutė,
  7 klasės mokinės

  Komentarų nėra