2018 rugsėjo
19
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Mokytojų diena – tai galimybė ir tėveliams, ir mokiniams paragauti mokytojo duonos

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 5 d. Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre šventiška nuotaika jautėsi vos atvėrus mokyklos duris. Mokytojams pravedus pirmas pamokas, mokykloje šeimininkauti ėmėsi dešimtokai ir mokinių mamos.
  Viskas prasidėjo nuo supažindinimo su dienos veikla ir pamokų pokyčių pristatymu. Į mokyklos šventę aktyviai įsitraukė mokinių mamos, jos šią smagią dieną mokytojo duona dalijosi kartu su dešimtokais. Pirmą pamoką mokiniai ir mokytojai mokėsi su mamomis, o antrą pamoką vedė dešimtokai. Mamos mokinius mokė gaminti dovanėles, kurti gražius žodžius, dešimtokai – rašyti laiškus, visi kartu gamino atvirutes, žaidė žaidimus, sprendė galvosūkius. Mokytojams pamoką vedė mama Alma, parengusi įvairių užduočių – mokytojai turėjo įveikti visas klases, o vietoje diplomo – kaip pažinimo simbolį – įteikė po obuolį.
  Visiems buvo daug juoko, kai mama Aušra, įsiveržusi į mokytojų kambarį, pareiškė, kad ji – ieškanti darbo pedagogė. Po tokio pareiškimo Aušra visiems padovanojo į laikraštį suvyniotas puokšteles ir bandė darbdavį papirkti sūriu su medumi.
  Šventė apibendrinta mokytojams išrinktomis ir nubalsuotomis nominacijomis „Auksinė širdis“, „Dalyko fanatikas“, „Mokyklos balsas“ ir kt. Mokiniai savo auklėtojus nuoširdžiai pasveikino ir įteikė dovanėles. Šventėje buvo patikrinti mokytojų aktoriniai sugebėjimai ir tai, kaip jie supranta lietuvių ir mažų vaikų kalbą.
  Rasa Povilionytė

  Komentarų nėra