Moliūgų žibintai ir vėl sušvito Šiluvoje

Siųsti Versija spausdinimui

Artėjant tamsiajam metų laikui Šiluvoje ir vėl sužibo ryškiaspalvių moliūgų žibintai, pagaminti su dideliu susidomėjimu ir kruopštumu. Jau antrus metus iš eilės Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo bibliotekininkės iniciatyva organizuota „Moliūgų-žibintų“ šventė subūrė Šiluvos gimnazijos ugdytinius švęsti šią šviesos šventę.
Ikimokyklinės, priešmokyklinės ir pradinių klasių ugdytiniai žibintus gamino namuose, padedami tėvelių, o didžiuosius moliūgų žibintus išradingai išpjaustė Šiluvos gimnazijos Kraštotyros būrelio nariai, vadovaujami mokytojos R.Šauklienės. Šventė prasidėjo gimnazijos mokinukų dainomis, šokiais, kurių mokė muzikos mokytoja J.Oržekauskaitė, lauke susirinkusiųjų laukė sportinė estafetė ir moliūgų žibintų įkurdinimas gimnazijos skverelyje. Visi, dalyvavę sportinėje rungtyje, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. O už neapsakomai skanią moliūgienę dėkojame „Siglivitos“ savininkei Linai ir jos šauniosioms virėjoms, visa sriuba buvo suskanauta žaibo greičiu!
Tikimės, kad ši šviesos šventė taps tradicija ir kitais metais joje dalyvaus ne tik mažieji bibliotekos skaitytojai, bet ir gausiai prisijungs miestelio gyventojai.
Justina Sebeckytė

Komentarų nėra