2019 gruodžio
8
Sekmadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Mūsų namai – Nemakščiai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Dėkojame tiems, kas nuovargio
  nežino
  Ir džiaugsmą, šventes dalija…
  Dėkojame tiems, kurie brandina mintį
  Nemakščių vardą ir ateityje dabinti.

  Irena Vidmantienė

  Rugpjūčio 3 d. labai laukti į šventę „Mūsų namai – Nemakščiai“ sugužėjo svečiai: Nemakščių Švč. Trejybės parapijos klebonas Arūnas Bladžius, Seimo narė Vida Ačienė ir jos padėjėja Vaida Trumpiūtė, rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Tarybos narys, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis, seniūnijos bendruomenių pirmininkai. Susirinko miestelio ir aplinkinių bendruomenių gyventojai, šventės dainininkai, sportininkai, menininkai ir kitų užsiėmimų entuziastai. Organizatoriai džiaugėsi susitikimu su jais visais.
  Smagu, kad gražiai pabendravome, pasportavome, pašokome, pasivaišinome, palinkėjome sėkmės būsimiems pirmokėliams. Visiems labai patiko dainininkai iš  Vilkaviškio – kaimo kapela  „Alksnė“ (vad.  Linutė ir Ramutis Skrinskai). Dainomis džiugino ir Nemakščių dainininkai Remigijus ir Eligija, taip pat Barbora su tėveliu Andriumi.
  Sporto organizatorius Saulius pakvietė išmėginti jėgas varžybose. Pagrindinius apdovanojimus pelnė Artūras Gliaudys ir klebonas A.Bladžius.
  Skania koše vaišino virėjos Stasė Kėdavičienė ir Regina Pratašienė, labai skanią girą pagamino Zita Grabauskienė.
  Dėkoju šauniam rėmėjų būriui, tik jų dėka įvyko ši graži šventė. Taip pat dėkoju šventės iniciatorei ir vedėjai Aldonai Onai Radčenko, „ačiū“ tariu visiems valdybos nariams už įdėtą triūsą ruošiantis šventei.
  Tikėkimės, kad tokie sambūriai suvienys visus nemakštiškius ir bendri reikalai spręsis daug greičiau.
  Regina Pratašienė,
  Nemakščių bendruomenės santalkos pirmininkė

  Komentarų nėra