2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gruodžio 7 d. Girkalnio pagrindinėje mokykloje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių festivalis-konkursas „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, skirtas, tęsiantis Lietuvos šimtmečio metams, adventiniam-kalėdiniam laikotarpiui paminėti. Festivalį-konkursą organizavo muzikos mokytojų metodinio būrelio organizacinė grupė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba, Girkalnio pagrindinė mokykla ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija.
  Džiugu, kad šiais metais renginyje dalyvavo penkios komandos: Ariogalos ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų, Šaltinio progimnazijos, Girkalnio ir Viktoro Petkaus pagrindinių mokyklų. Susirinkusiuosius pasveikino ir sėkmės palinkėjo mokyklos šeimininkas, Girkalnio pagrindinės mokyklos direktorius Ramūnas Bružas, Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Karpienė.
  Renginio sumanytojos Girkalnio pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja Rima Gudžiūnienė ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė dalyvius susodino į muzikinio traukinio vagonus ir suteikė galimybę išbandyti jėgas įvairiose stotelėse: improvizacijos, muzikinio sceninio veiksmo, kūrybinės saviraiškos, sumanumo ir žinių pasitikrinimo apie adventinį-kalėdinį laikotarpį. Kad dalyviai nepaklystų labirintuose po muzikinį pasaulį, juos lydėjo mažieji nykštukai – Girkalnio pagrindinės mokyklos mokiniai: Karolina, Simona, Rytis, Vilmantė ir Martyna. Kad traukinys tvarkingai riedėtų ir dalyviai laiku išliptų stotelėse, juos visą laiką stebėjo ir mažiesiems nykštukams padėjo kompetentingi nykštukai: Valdonė, Marytė, Asta ir Regina.
  Mokiniai turėjo puikią galimybę lavinti savo muzikinį, estetinį skonį, tobulinti muzikines žinias, pasidalyti patirtimi, kūrybiškai bendradarbiauti. Laikas prabėgo greitai, nes dalyviai aktyviai, kūrybiškai ir sumaniai atliko užduotis. Festivalio pabaigoje dalyviams buvo įteiktos nominacijos ir prisiminimo dovanėlės, sudainuota finalinė daina.

  Karolina ir Simona,
  nykštukės

  Komentarų nėra