2019 lapkričio
20
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Nemakščių mažvydiečių „Erasmus+“ projektas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Balandžio 5–14 d. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos II–IV kl. aštuonių mokinių komanda, lydima dviejų anglų kalbos mokytojų, viešėjo Turkijoje, Stambule, kur vyko „Erasmus+“ jaunimo mainų ekologinis projektas „Atrask“.
  Jauni žmonės iš Jungtinės Karalystės, Rumunijos, Slovakijos, Turkijos, Estijos ir Lietuvos visas šias dienas dalijosi žiniomis apie aplinkosaugos problemas gimtosiose šalyse, diskutavo ir bandė rasti tinkamus būdus, kaip jas išspręsti. Kiekvienos šalies komandos organizavo kūrybines dirbtuves, jose dalyviai atliko konkrečias veiklas, skatinančias mąstyti, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie gamtos tausojimo. Didžiausią įspūdį paliko akcija, per kurią septynios komandos atliko iš anksto pačių suplanuotas veiklas gyvenamojoje aplinkoje įtraukdami vietos bendruomenę. Vieni organizavo „flash mob“ pasirodymus, kiti diskutavo su vietos gyventojais apie šiukšlių rūšiavimą, dauguma dalyvių valė paplūdimį.
  Nepakartojamą patirtį mokiniai įgijo ir per kultūrinius vakarus. Džiaugiamės, kad ypač patiko mūsų komandos paruošta programa: visi entuziastingai mokėsi mūsų kalbos, šokių, dainų ir net groti skudučiais. Žavėjomės ir kitų šalių kultūriniais lobiais, aktyviai dalyvavome pristatymuose. Abejingų nepaliko ir Turkijos brangakmenis – Stambulas.
  „Erasmus+“ jaunimo mainų projektas – puiki galimybė įgyti žinių, pažinti kitas kultūras, susirasti naujų draugų, pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Mokydamiesi netradicinėse aplinkose, jauni žmonės ugdosi kompetencijas, taip augindami savyje asmenybes. Dėkojame gimnazijos direktorei ir mokytojams už pagalbą ruošiantis kelionei.
  Rasa Danauskienė, Reda Mėlinienė,
  Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos
  anglų kalbos mokytojos

  Komentarų nėra