2019 birželio
25
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Nepaprastas siurprizas

  Siųsti Versija spausdinimui

  Reikalingas bei tinkamu laiku pasakytas žodis kartais padaro stebuklus… Geras, šiek tiek su įkvepiančia gaidele paraginimas pažadina kūrybingų mokinių ambicijas, įžiebdamas kūrybiškumo ugnelę. Ji ir leidžia atsiskleisti mokinių talentui, išmonei, beribiam kūrybiškumui, artistiškumui. Suteikia galimybę įrodyti ne tik sau, bet ir kitiems juos stebintiems klausytojams, kad jie yra be galo išradingi, įvairiapusiški jauni žmonės, gebantys per trumpą laiko tarpą sukurti kai ką nepaprasto, įdomaus. Ši netikėta staigmena, nustebinusi pačius artimiausius giminaičius, tėvelius, mokytojus, koncerto žiūrovus, ir įvyko vieną gražų vakarą Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje.
  Gruodžio 13 dieną vyko mokytojos Džiuljetos Banienės fortepijono klasės mokinių koncertas „Muzikinė nata“. Tai buvo vienas iš pirmųjų šventinių renginių, įsukęs mokyklą į kalėdinių koncertų maratoną. Koncerto pradžioje klausytojus pasveikino mokytojų Danguolės Raškevičienės, Alinos Skirmantaitės-Ivoškienės duetas ir mergaičių vokalinis ansamblis su daina „Prisėski šalia“ (mokyt. D.Raškevičienė). Vakaro įžanga visus atvykusiuosius nuteikė džiaugsminga gaida.
  Koncertinė scena, išpuošta šviečiančiomis girliandomis, snaigių balerinomis, staiga virto „televizijos studija“, kurioje iškilmingai praėjusios savaitės žinias skelbė žavingosios „žiniasklaidos“ vedėjos Evelina Dubauskaitė ir Aira Klangauskaitė. Koncerto metu buvo įžiebta mokyklinė eglutė. Visiems klausytojams smagu buvo skaičiuoti paskutines sekundes prieš jos įžiebimą. Toliau buvo įvairūs filmuoti reportažai: pasiruošimas šventiniam klasės koncertui, eglutės ir scenos puošimas, „Nuolatinių gyventojų meno mokykloje dalia“, „Mokinukų streikas“, „Pabėgimo iš pamokos istorija“, „Pradingusios natos“, „Pasiplepėkim“, „Sergam“, „Septintokių vargelis – egzaminai“. Tarp visų šių smagių filmukų skambėjo gražiausios lietuvių ir užsienio kompozitorių melodijos. Jas skambino jaunieji pianistai A.Klangauskaitė, Paulina Raginskytė, E.Dubauskaitė, Kamilė Kringelytė, Klaudija Petrauskaitė, Sairida Stankutė, sesutės Gabija ir Paulina Veličkaitės bei 2016 metų absolventas Justinas Povilauskas. Mažiesiems atlikėjams pirmokams Nedui Jusiui, Augustei Banytei, Paulinai Šolytei, Rusnei Dagilytei ir Milai Špokaitei (antrasis instrumentas – fortepijonas) scena tapo tikru išbandymu, nes tai buvo pirmasis sėkmingas jų muzikavimas.
  Renginio klausytojai mokytojai, tėveliai, svečiai grožėjosi mokinių muzikaliai, išraiškingai atliekamų kūrinių pasirodymais, nuoširdžiai juokėsi, matydami nuotaikingus filmuotus kadrus. Šis vakaras visiems suteikė gerą, nepamirštamą įspūdį. Mokiniai savo gražiu muzikavimu bei komandiniu darbu pateisino mokytojos lūkesčius.
  Džiuljeta Banienė,
  Raseinių meno mokyklos
  Ariogalos skyriaus mokytoja

  Komentarų nėra