2019 sausio
22
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Neringos šokių studijos gimtadienis

  Siųsti Versija spausdinimui

  Gegužės 26 d. 9-ojo Neringos šokių studijos gimtadienio šventė prasidėjo vadovės Neringos Šlopšnienės žodžiais: „Šokis – tai žaidimas, kurio metu mes turime galimybę iš vienos realybės pereiti į kitą. Tokią, kurioje tiesiogiai atsispindi kiekvieno žmogaus psichologinis gyvenimas. Čia svarbu viskas – kaip žmogus juda, ką jis jaučia, kai šoka, kokias elgesio ir bendravimo strategijas naudoja. Taip pat – kaip žmogus keičiasi judesio vystymosi procese. Šoku, nes esu laiminga, šoku, nes esu laisva“.
  Šokėjai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sušoko daug gražių šokių. Didelis dėmesys skirtas šokėjų saugumui. Apie saugų eismą gatvėje, kelyje ir tinkamą elgesį priminė policijos pareigūnė Giedrė Deveikienė. Vyko viktorina, žaidimai, bendruomenės pirmininkė išdalijo atšvaitus ir kitas reikiamas priemones. Rūpinamės, kad Mirklių kaimo bendruomenės ir Neringos šokių studijos vaikai saugiai elgtųsi ir sveiki grįžtų į namus.
  Vyko vaikučių tėvelių sportinės rungtys. Nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, prizais ir padėkomis. Mūsų mažieji šokinėjo ant batutų. Po finalinio šokio vaišinomės tortu, gardžia koše, į dangų paleidome balionus su vaikučių svajonėmis ir norais.
  Gražina Andraitienė,
  Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

  Komentarų nėra