Netradicinė veikla – sportas koridoriuje

Siųsti Versija spausdinimui

Lapkritį Raseinių lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ vyko akcija „Sportuojantis koridorius“, jos iniciatorė yra Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Akcijos tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje-erdvėje – koridoriuje.
Rudenį, trumpėjant dienoms, ilgėjant tamsiems vakarams ir vėstant orams, vaikai turi vis mažiau fiziškai aktyvios veiklos lauke. Tačiau kiekvienoje ugdymo įstaigoje yra koridorius, kuriuo vaikšto vaikai. Ar esate stabtelėję ir pagalvoję, kad galima sportuoti čia ir dabar – koridoriuje? Darželio kūno kultūros pedagogė Renata Norkienė ,,papuošė“ visus darželio koridorius sporto inventoriumi ir sukvietė vaikus, pedagogus, visą darželio bendruomenę dalyvauti netradiciniame kūno kultūros užsiėmime. Vaikai ir pedagogai turėjo įveikti koridoriaus kliūčių ruožo zonas: lįsti pro tunelį, pereiti tiltelį, užšokti ant akmenukų (neįkrentant į vandenį) ir peršokti barjerus.
Netradicinis kūno kultūros užsiėmimas suteikė visiems daug emocinio pasitenkinimo ir džiugių akimirkų. Akcijoje dalyvavo 12 pedagogų (RIUKKPA asociacijos narių) ir 189 vaikai.
Renata Norkienė,
lopšelio-darželio „Liepaitė“ kūno kultūros pedagogė

Komentarų nėra