Nuvalyk dulkes nuo tėvų ir senelių albumų

Siųsti Versija spausdinimui

Fotografijos – tai ne vien sustabdytos gyvenimo akimirkos, jos gali atskleisti ir įdomių istorinių faktų ar parodyti, kaip pasikeitė mums, atrodo, puikiai pažįstamos vietos. Šiomis dienomis turime šiek tiek daugiau laisvo laiko, todėl VšĮ „Atrask Raseinius“ kolektyvas ragina prisijungti prie akcijos ir kviečia nuvalyti dulkes nuo tėvų ir senelių fotoalbumų!
Prašome pasidalyti nuotraukomis, kuriose pavaizduotos tam tikros vietovės Raseinių rajone nuo seniausių laikų iki 1990 m. Tai gali būti įvairūs pastatai, renginiai, parkai, statybos ar pan. Visa tai su trumpais aprašymais (nuotraukos savininkas, galbūt autorius, kas joje vaizduojama, metai) siųskite el. paštu info@atraskraseinius.lt, o jeigu neturite galimybės atsiųsti, paskambinkite mums tel. 8 602 14 274. Mes jas įkelsime į feisbuko paskyrą Atrask Raseinius. Turizmas ir verslas nuotraukų albumą „Raseiniai senose fotografijose“.
Šis projektas prasidėjo prieš savaitę, o mes jau sulaukėme nemažai jūsų laiškų ir žinučių. Ačiū jums! Atsiųstos nuotraukos primena, kaip atrodė Raseinių kapinės, kaip buvo statomas Raseinių rajono kultūros centras, kaip atrodė Raseinių pieninė, pastatyta 1931 m., ar net garsioji šašlykinė prie Dubysos. Beje, besidomintys mados istorija nuotraukose išvys ir tarpukario ar sovietmečio madas.
Žinome, kad jūsų senuosiuose albumuose dar daug neatrastų lobių. Laukiame dar daugiau įamžintų istorijos momentų ir kviečiame užsukti į mūsų feisbuko paskyrą, pavartyti senuosius Raseinių istorijos puslapius.
VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

Komentarų nėra