Nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“

Siųsti Versija spausdinimui

Aštuntą kartą Kalnujuose nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“. Renginys vyko trimis etapais. Pirmoji renginio dalis prasidėjo sportinėmis varžybomis atnaujintoje viešojoje erdvėje. Gausus būrys sportininkų dalyvavo krepšinio „Trys prieš tris“ varžybose, smiginio, vaikų dviratukų lenktynėse. Sportininkai apdovanoti prizais ir medaliais. Pagrindinius prizus įsteigė verslininkas K.Ulvidas. Mažieji sportininkai buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Antroje renginio dalyje vyko Raseinių rajono kultūros centro Kalnujuose atnaujintų patalpų atidarymas. Klebonas V.Paukštis pašventino atnaujintas patalpas ir viešąją erdvę, palinkėjo visose veiklose vienyti ir telkti vietos bendruomenę. Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius E.Jonyla, pavaduotoja I.Juknevičienė, Raseinių rajono kultūros centro direktorė I.Šatkauskienė, pavaduotojas J.Dargevičius, UAB „Raseinių statyba“ atstovė A.Paulauskienė, Kalnujų seniūnijos bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai. Kalnujų vokalinė grupė išbandė naują sceną ir padovanojo nuotaikingą koncertą atsidėkodama už įkurtuvių dovanas, I.Mažintienė paskaitė savo kūrybos eilėraščių.
Trečia renginio dalis vyko Kalnujų kaimo bendruomenės kiemelyje. Čia buvo pasveikinti šių metų naujagimiai. Gandrai Kalnujų seniūnijai buvo dosnūs – padovanojo net šešis vaikučius. Dvi kalnujiškės verslininkės O.Ričkutė ir J.Žemkauskienė jaunąsias mamytes nudžiugino įteikdamos grožio procedūrų kuponus. Tradiciškai buvo pasveikinti ir abiturientai – šįmet aštuoni. Seniūnė palinkėjo siekti savo tikslų ir nepamiršti Kalnujų žemės, jiems atminčiai įteikti raudonskruosčiai obuoliai.
Nuotaikinga muzikine programa džiugino Kėdainių rajono Truskavos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis ir jo vadovas K.Valionis, tikros muzikos fabrikėlis „Nešpėtni bernai“ ir vaikinų grupė „Lotus“ iš Klaipėdos.
Už tai, kad ši šventė pavyko, dėkojame rėmėjams ir pagalbininkams: už finansinę paramą – UAB „Raseinių statyba“, UAB „Danspin“, UAB „Litspin“, UAB „Raseinių grūdai“, UAB „Projektas Karma“, Lino Songailos individualiai įmonei, UAB „Žilinskis ir Co“, kooperatinei bendrovei „Raveta“, seniūnei R.Čepurnovienei, A.Ilevičiui, R.Martinaičiui, B.Žemkauskui, E.Macaičiui, A.Gerčui, E.Mačiulskiui, E.Zymonui, už buvimą kartu su mumis svarbiomis akimirkomis – klebonui V.Paukštei, už pagalbą organizuojant šventę – B.Gerčienei, R.Ežerinskienei,  D.Myniotienei, L.Kalvaitienei, jaunimui, vedėjams S.Survilaitei ir A.Myniotui, krepšinio treneriui K.Lendzevičiui, už renginio įgarsinimą – K.Kliknai ir V.Vasiliauskui.
Daiva Myniotienė,
Kalnujų bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Komentarų nėra