Nuvilnijo VIII respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“

Siųsti Versija spausdinimui

Nurimus šventinėms nuotaikoms smagu pavartyti nuotraukų albumą. Kaip greitai bėga metai ir net nesitiki, kad jau sulaukėme VIII respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“. Šiais metais prie atsinaujinusio Sujainių tvenkinio atvyko 43 mėgėjų meno kolektyvai iš visos Lietuvos. Žiūrovų simpatijų sulaukė ne vienas mėgėjų meno kolektyvas, atvykęs pirmą kartą į šią šventę. Liejosi viena už kitą gražesnės dainos, programą įvairino šokių kolektyvai, netrūko ir edukacinių veiklų, pramogų.
Užsukę į edukacijų kiemelį galėjote rasti įvairiausių pramogų piešiant. Didelio būrio lankytojų sulaukė ir net ilga eilė nusidriekė prie „Grožio oazės“, kur visus norinčius papuošė, pagražino Rimantė Nacienė ir Eva Laurinavičiūtė.
Šventėje dalyvavo „Prisijungusi Lietuva“ komanda, kuri sudomino ir jaunus, ir vyresnio amžiaus svečius. Komandos nariai uždavinėjo ir atsakinėjo į klausimus apie internetą, saugų elgesį jame ir skaitmeninį raštingumą. Klausimai buvo išradingi ir lengvi. Nuoširdžiai dėkojame Sujainių filialo bibliotekininkei Danelijai už pakvietimą ir bendradarbiavimą su „Prisijungusi Lietuva“ komanda, kuri sutarė kitais metais vėl atvykti.
Aplankę edukacines veiklas ir pasigrožėję moterų ir merginų talentais galėjome stebėti programą, kurią dovanojo Raseinių rajono kultūros centro kūrybinių darbuotojų muzikinis šou „Mano meilės vasara“ (režisierė Vaida Aputytė). Respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“ programą baigė „Tikrosios išdykėlės Aušrinės“ ir grupės „Lotus“ koncertinė programa.
Organizatoriai dėkoja respublikinės šlagerių šventės „Skinsiu raudoną rožę“ globėjai Raseinių rajono savivaldybei, informaciniams rėmėjams: savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ bei internetiniams portalams www.manoraseiniai.lt, www.sujainiai.lt,  www.raseiniunaujienos.lt, www.krastietis.lt, www.raseiniaitv.lt, „Rastelevizijai“, „Renginiai Raseiniuose“; fotografams Airinui Jermolajevui, Pranui Laurinavičiui, Jonui Vazgiui, Jonui Jociui, Zigmui Misevičiui. Nuoširdžiai ačiū UAB „Izora“ ir direktoriui Edmundui Čėsnai, UAB „Loskana“ ir direktoriui Juliui Stankevičiui, UAB „Siglivita“ ir direktorei Linai Kuzmarskienei, UAB „Dudaudis“ bei vadovams Rimai ir Virginijui Pukinams. Nuoširdžiai ačiū už paramą žmogui, nenorėjusiam būti įvardytam, kuris labai myli Sujainius ir to krašto žmones.
Už geranorišką pagalbą dėkojame renginio vedėjams Sandrai Maslauskienei ir Broniui Stoniui, Raseinių rajono kultūros centro administracijai, garso operatoriui Domantui Valinčiui, šviesos operatoriui Nerijui Guntarskiui, garso operatoriaus padėjėjui Vytautui Kasparavičiui, įrašų studijos vadovui Raimundui Tarvydui, kasmetinei renginio scenografei Janinai Marijai Šiuipienei. Nuoširdžiai ačiū tariame savo svariu indėliu prisidėjusiems prie renginio pasiruošimo: Vidui Grabauskui, Virginijui Vaičikauskui, Tadui Lapinskui, Arvydui Šaukliui, Editai ir Giedriui Pudžiuveliams, Eduardui Šneideriui, Oksanai ir Ramūnui Stoniams, Vytautui Stoniui ir visiems padėjusiems šią šventę organizuoti bei įgyvendinti.
Po šventės liko gražūs prisiminimai ir patirti įspūdžiai, užsimezgusios naujos pažintys tarp mėgėjų meno kolektyvų ir gausūs pakvietimai dalyvauti kitų rajonų organizuojamose šventėse.
Rita Visockienė,
RRKC Sujainiuose kultūrinių renginių
organizatorė

Komentarų nėra