Olimpinis festivalis

Siųsti Versija spausdinimui

Mindaugas TUČAS

2010–2011 m. Raseinių rajono mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos vyko Raseinių miesto stadione šių metų gegužės 11 dieną. Tarpusavyje varžėsi Raseinių rajono mokyklos: Ariogalos ir Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos, Paupio pagrindinė mokykla, Raseinių „Kalno“, Šaltinio ir Nemakščių M. Mažvydo vidurinės mokyklos. Mergaičių komandinėje įskaitoje tarp mokyklų nugalėtoja tapo Šaltinio vidurinė mokykla, surinkusi 119 tšk. Antrąją vietą iškovojo „Kalno“ vidurinė mokykla, surinkusi 113 tšk. Trečioji atiteko tik vienu tašku nuo antros vietos atsilikusiai Ariogalos gimnazijai – 112 tšk.
Atskirose rungtyse tarp mergaičių pasižymėjo ir pirmąsias vietas iškovojo šios sportininkės :
100 m bėgimas – Austėja Venslauskaitė, 13,37 sek., Ariogalos gimnazija;
400 m bėgimas – Laura Šimkutė, 1,05,82 sek., „Kalno“ vid. m-kla; 800 m bėgimas –  Alvydė Šturmaitė, 2,48,26 sek., Paupio pagr.m-kla;
Estafetė 4×100 – Deimantė Paškevičiutė, Jogailė Petrokaitė, Viktorija Joneikytė, Kristina Rozenbergaitė, 0,57,42 sek., Šaltinio vid. m-kla; .Rutulys – Arūnė Greičiūtė, 10,03 m, Ariogalos gimnazija;
Šuolis į aukštį – Viktorija Joneikytė, 1,45 m, Šaltinio vid. m-kla;
Šuolis į tolį – Jogailė Petrokaitė, 5,82 m, Šaltinio vid. m-kla. Įdomu pažymėti, kad Jogailė šioje rungtynušoko toliau už visus vaikinus.
Berniukų komandinėje įskaitoje tarp mokyklų nugalėtoja tapo Nemakščių M. Mažvydo vidurinė mokykla – 119 tšk. Antrąją vietą iškovojo Ariogalos gimnazija – 116 tšk. Trečioji atiteko „Kalno“ vidurinei mokyklai – 110 tšk. Atskirose rungtyse tarp berniukų pasižymėjo ir pirmąsias vietas iškovojo šie sportininkai:
100 m bėgimas – Edgaras Rupeika, 11,26 sek., Ariogalos gimnazija;400 m bėgimas – Mindaugas Balčiauskis, 0,53,24 sek., Nemakščių M. Mažvydo vid. m-kla;
800 m bėgimas – Simas Bertašius, 2,06,97 sek., Nemakščių M. Mažvydo vid. m-kla;
Estafetė 4×100 – Tautvydas Stankus, Edgaras Rupeika, Klaidas Strapas, Visvaldas Volskis, 0,49,27sek., Ariogalos gimnazija;
Rutulys – Renatas Bartkus, 12,44 m, Ariogalos gimnazija;
Šuolis į aukštį – Viktoras Jokubaitis, 1,70 m, „Kalno“ vid. m-kla;
Šuolis į tolį – Edvinas Juška, 5,63 m, Raseinių technologijos ir verslo mokykla.

Keturkovė

Raseinių rajono mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės komandinėse varžybose dalyvavo devynios rajono mokyklų komandos: Ariogalos ir Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių  ,,Kalno”, Šaltinio, Šiluvos, Nemakščių M. Mažvydo vidurinės mokyklos, Girkalnio ir Paupio pagrindinės mokyklos.
Tarp mergaičių I vietą iškovojo Šaltinio vid. m-kla, surinkusi 980 tšk., II vieta atiteko Nemakščių M.Mažvydo vid. m-klai – 925 tšk., III – Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijai – 895 tšk.
Tarp berniukų I vietą iškovojo Šaltinio vid. m-kla – 952 tšk., II –,,Kalno“ vid. m-kla – 900 tšk., III liko Ariogalos gimnazija – 863 tšk.2010-2011 m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos mūsų rajono rinktinei susiklostė nesėkmingai, į kitą etapą nepateko. Surinkusios 984 tšk., mergaitės užėmė penktą vietą. Mūsų rajonui atstovavo Šaltinio vid. —kla. Berniukai užėmė aštuntą vietą – 760 tšk.