2020 balandžio
2
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Padėjome beglobiams gyvūnėliams

  Siųsti Versija spausdinimui

  Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnų globos diena. Tai diena, kai kiekvienas iš mūsų bent kartą per metus galime daugiau dėmesio skirti gyvūnams, ypač tiems, kuriems reikalinga mūsų parama ir pagalba.
  Ta proga Raseinių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ suorganizuota akcija „Padėk beglobiui gyvūnėliui“. Netrukus grupės ėmė pildytis šunų ir kačių maistu, skanėstais, pavadėliais ir kitomis būtiniausiomis priežiūros priemonėmis. Apimti jaudulio ir susirūpinimo tėvai pakluso savo mažųjų norams ir prašymams prisidėti prie beglobių gyvūnėlių gerovės.
  Pasibaigus akcijai beliko pasirūpinti, kaip viską pristatyti tiems, kam labiausiai reikia. Vykome į Kauno rajone įsikūrusias benamių gyvūnų prieglaudas „Penkta koja“ ir „Lesė“. Įžengus iš už grotų į mus žvelgė kelios dešimtys viltingų akių, pasigirdo lojimas, kaukimas ir dar kiti garsai… Tas pats ir kitoje patalpoje. Supratome, kad esame ten, kur reikia, ir mūsų pagalba čia tikrai reikalinga, kad nėra geresnio jausmo už žinojimą, kad kam nors padėjai. Atrodo, kartais tereikia truputėlio rūpesčio, gerumo ir suteiksime kitiems laimės bei patys tapsime laimingesni.
  Dėkoju visiems prisidėjusiems prie akcijos, ačiū už paramą ir neabejingumą.
  Aušra Jankauskienė, lopšelio-darželio „Liepaitė“ direktorė

  Komentarų nėra