2019 kovo
27
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Padėka mamai

  Siųsti Versija spausdinimui

  Pavasaris – gražiausias metų laikas: sužydi gėlės, atgyja gamta. Kartu su juo ateina pati gražiausia šventė – Motinos diena. Motina tapatinama su žeme. Ji išaugina vaikus, žemė – derlių.
  Gėluvos bendruomenės namuose vyko koncertas, skirtas Motinos dienai, su vaikais dainavo ir pačios mamos. Nidos ir Antano Gedminų dovanotais tulpių žiedais papuošta salė bylojo apie motinišką jautrumą ir subtilumą, apie grožį ir švelnumą, kurį gali dovanoti tik motina, jos meilė ir atsidavimas. Džiaugėmės gausiu mamų būriu, atvykusiu į joms skirtą renginį, o besišypsančių vaikų akys liudijo, kad gera būti gėrio lašeliais, sukūrusiais mažą šventę. Ši popietė – nuoširdi ir prasminga vaikų ir suaugusiųjų dovana motinoms. Širdingi linkėjimai, smagi muzika, dainos, pavasariniai tulpių žiedai – dalelė to, ką galima padovanoti savo motinoms, močiutėms.
  „Niekada nebus per daug kalbėti apie mamą. Ji visuomet pati geriausia, gražiausia, suprantanti labiau už kitus, žinanti daugiau, mokanti geriau“, – tokiais žodžiais į susirinkusias mamas kreipėsi renginio vedėja Rita Andriuškevičienė. Nuoširdžius sveikinimo ir padėkos žodžius tarė bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys. Mamyčių širdis glostė kanklininkių Gabrielės ir Justinos atliekami savos kūrybos kūriniai bei moterų ansamblio „Gėluvos gaida“ atliekamos nepaprastai gražios dainos. Daug šypsenų ir džiaugsmo mamoms suteikė mažųjų dalyvių pasirodymas. Dainelėmis mamytes sveikino Gabrielė, Mintarė, Miglė, Justina, Augustė bei sesutės Ineta ir Airida. Jų darnios dainos pamalonino žiūrovų širdis, ne vienai mamai nuriedėjo ašara – ne skausmo, bet laimės, džiaugsmo. Salė linksmai nuščiuvo, kai gyvai, įtaigiai uždainavo Gabrielė ir Augustė. Šitaip jos atsidėkojo mamytėms už jų kantrybę, meilę ir bemieges naktis.
  Baigiantis šventei mamyčių rankose pražydo vaikų įteiktos gėlės. Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas padėkojo visiems šventės dalyviams, nuoširdžiai palinkėjo mamoms, močiutėms prasmingos šventės savo namuose, o koncerto dalyviams už drąsų debiutą ir šiltus žodžius mamoms dovanojo saldžias dovanėles. Išsiskirstėme puikios, pakilios nuotaikos, supratę, kad brangesnio žmogaus už mamą, būdami dideli ar maži, niekada neturėsime.

  Jolanta Pocienė,
  Gėluvos kaimo bendruomenės tarybos narė

  1 Komentaras

  1. Cia

   2019 - 02 -10 19:00

   Dar vienas pavasaris, dar viena geguzė su juo ir Motinos diena. Artėjant šiai dienai iš tiesų ne vienas susimąstome apie šį nepakeičiamą turtą, prisimename nuolatinę globą ir rūpestį, kurį mums teikia mama. Manau, kad jai turime skirti ne tik daug gražių žodžių, dėmesio, bet ir lepinti kaip tik galime.