Padėkos vakaras „Ačiū, kad esame kartu“

Siųsti Versija spausdinimui

Artėjant metų pabaigai, apmąstome nuveiktus darbus, mintyse dėliojame padėkos žodžius artimiesiems ir tiems žmonėms, kurie kasdienybės sūkuryje nuoširdžiai atlieka darbus ar suteikia laimės kitiems. Gerumo nepaliesi. Jį gali tik pajusti, gali duoti kitam. Gerumas – tai toks žodis, kuriame telpa viskas: parama, pagalba, draugystė, padėka.
Šaltinio progimnazijos šventinį vakarą ,,Ačiū, kad esame kartu“ pradėjo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Ieva Goleckytė (buvusi mūsų mokyklos XXI-os laidos abiturientė) ir Jurgis Jarašius. Solistams akomponavo pianistė Evelina Pilipavičiūtė. Jų programoje skambėjo dainos iš miuziklų ir operečių. Kruopščiai atrinkti muzikiniai kūriniai džiugino visą vakarą mokyklos darbuotojus, mokinių tėvelius, svečius.
Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė už finansinę paramą ir pagalbą organizuojant progimnazijoje respublikinius renginius, nuoširdų bendradarbiavimą, savanorystę, aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės veiklose, kūrybines iniciatyvas apdovanojimais pagerbė mokinių tėvelius, socialinius partnerius. Dešimt Metų nominacijų buvo įteikta aktyviems progimnazijos mokytojams ir darbuotojams už įgyvendintus projektus, racionaliai panaudotas lėšas, įkuriant modernias laisvalaikio erdves, profesionalumą, įsitraukimą į darbą, entuziazmą, nebijant naujų iššūkių, inovacijas, metų renginius, už nematomus, bet labai svarbius mokyklos bendruomenei darbus. Nominacija ,,Metų strategė“ buvo skirta Šaltinio progimnazijos direktorei V.Zubrickienei. Dėl direktorės aktyvumo, pozityvumo, kūrybiškumo savybių, lyderystės buriant bendraminčių komandas ir įkvepiant darbuotojus veiklai progimnazija garsėja inovatyvumu ir puikiais rezultatais.
Įsimintinas padėkos vakaro momentas buvo socialinės pedagogės Beatos Vaičekauskienės kvietimas išpildyti ir įgyvendinti vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, svajones. Puiku, kad šventės dalyviai pasiryžo šiems vaikams padėti.
Kilnių, darbščių žmonių mūsų bendruomenėje išties nemažai. Dar kartą paprastai ir iš visos širdies „Ačiū Jums“. Už tai, kad buvote, esate ir būsite kartu. Dirbkime, padėkime, kurkime, svajokime ir darykime dar daug beprotiškai smagių dalykų drauge.
Virginija Tamošaitienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Komentarų nėra