2018 spalio
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Padėkos vakaras Milašaičiuose

  Siųsti Versija spausdinimui

  Lapkričio 3-iosios vakare Milašaičių kultūros namuose vyko „Padėkos vakaras“. Į tradicinę šventę, kurioje teikiamos padėkos ir atminimo dovanėlės to nusipelniusiems milašaitiškiams, susirinko gausus būrys vietos gyventojų ir svečių, tarp jų buvo ir Savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis.
  Už pagalbą rengiant kultūros renginius padėkos įteiktos Mindaugui Žiūkui, Domantui Valinčiui ir Karolinai Kulišauskaitei, už dovanotas naujas knygas kaimo bibliotekai padėka įteikta Emilijai Dabašinskienei, už neatlygintiną ir nuoširdžią pagalbą – Teresai Šauklienei. Milašaičių Nukryžiuotojo Jėzaus parapijos „Caritas“ už aktyvų dalyvavimą labdaringoje veikloje dėkojo šios organizacijos narei Danutei Girinskienei.
  Nominantus sveikino kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa“ pirmininkas Nerijus Jarilinas, jis simbolinę dovanėlę už gerumą įteikė Nidai ir Antanui Gedminams.
  Kadangi renginys buvo šventinis, „Milašaičių Dubysa“ 70-mečio jubiliejaus proga pasveikino Adelę Petrauskienę, 60-mečio – Povilą Libą, jubiliatams užrištos išaustos juostos. Sveikinimų sulaukė ir 55-ąjį gimtadienį švenčianti Dalia Mikolaitienė.
  Padėkos vakare su koncertine programa debiutavo Milašaičių moterų vokalinis ansamblis, vadovaujamas Jolitos Pužaitienės.
  Besibaigiant renginiui organizatoriai dalyviams linkėjo saugoti brangiausią širdies turtą – gerumą, išmokti jį duoti artimui ar šalia esančiam be dvejonių, imti be godulio.

  Ligita Kulišauskienė,
  kultūrinių renginių organizatorė
  Milašaičiuose

  Komentarų nėra