Paminėjome Pasaulinę ligonių dieną

[1]Vasario 11 d. 11 val. žiema ašarojo sodriais lietaus lašais ir kelios paklydusios snaigės sukosi ir tirpo ore nepasiekusios žemės, o įsidūkęs vėjas plėšė nuo galvų kepures. Visa tai nesustabdė į Ariogalos miesto seniūniją besirenkančių miestelio gyventojų paminėti Pasaulinės ligonių dienos. Juos maloniai sutiko Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo ir paslaugų centro darbuotoja M.Karaktinavičienė ir Raseinių žmonių su negalia sąjungos darbuotoja E.Kruvelienė.
M.Karaktinavičienė susitikimą pradėjo eilėraščio posmais. Vėliau susirinkusiuosius sveikino į šventę atvykęs rajono Savivaldybės meras A.Bautronis. Ariogalos miesto klebonas G.Jankauskas pasidžiaugė, kad galime paminėti tokią dieną, palinkėjo visiems sveikatos, mokė užjausti, padėti kenčiantiems nuo ligų, tikėti Dievo palaima ir globa. Ariogalos miesto seniūnijos seniūnas S.Buivydas taip pat trumpai pasveikino susirinkusiuosius. Prie sveikinimų prisidėjęs Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius L.Kavaliauskas palinkėjo visiems sveikatos ir patikino, kad ligoninės darbuotojai deda visas jėgas, kad padėtų kamuojamiems ligų.
Po nuoširdžių sveikinimų M.Karaktinavičienė pakvietė paklausyti į šventę atvykusių poetų: V.Šulskio, J.Mickevičiaus, A.Vaičiulio, T.Plisienės, R.Čel­kienės ir A.Kišono. Nuskambėjo nuostabios eilės, praskaidrintos įdomiais gyvenimo prisiminimais.
Vėliau dainavo Ariogalos neįgaliųjų kabineto ir Ariogalos asociacijos bendruomenės jungtinis moterų ansamblis, vadovaujamas A.Judeckienės. Skambėjo nuotaikingos dainos pagal R.Poderio, A.Paulavičiaus, P.Stankienės eiles, muziką dainoms sukūrė A.Judeckienė.
Koncerto pabaigoje pralinksmino nuostabi vaidyba. Humoristinis pasirodymas „Gydytojos sapnas“ salėje sukėlė nuoširdų juoką. Spektaklio režisierė, autorė ir vaidmens atlikėja – P.Stankienė. Spektaklio pagrindinė mintis ta, kad nuo didelės įtampos ir didelio darbo krūvio net ir gydytojams sapnuojasi košmarai.
Šventės pabaigoje nuoširdų padėkos žodį tarė Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo ir paslaugų centro direktorė A.Stanaitienė.
Dėkojame svečiams, poetams, saviveiklininkams ir nuostabiems žiūrovams už gerą nuotaiką, aplodismentus, šypsenas ir gerai praleistą laiką.

P.Stankienė,
Ariogalos neįgaliųjų kabineto lankytoja,
Ariogalos asociacijos narė