2019 liepos
16
Antradienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Paminėta Tarptautinė futbolo diena

  Siųsti Versija spausdinimui

  Kasmet gruodžio 10 d. visas pasaulis mini Tarptautinę futbolo dieną, kurią savo nutarimu paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Šią dieną paminėjome ir mes, Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ priešmokyklinių grupių – „Voriukai“, „Boružėlės“, „Pelėdžiukai“ – ugdytiniai ir pedagogai.
  Renginį organizavo kūno kultūros pedagogė Romena Drąsutienė. Kaip ir dera sportininkams, varžybos prasidėjo komandų apšilimu. Žaidė 3 prieš 3. Išrinkti teisėjai fiksavo įvarčius. Komandas palaikė šokėjų grupė ir aktyvūs sirgaliai. Kova vyko įnirtinga, pareikalavo iš vaikų vikrumo, sumanumo, ištvermingumo, kartais kantrumo ir supratingumo.
  Pasibaigus rungtynėms teisėjai skelbė nugalėtojus, tai „Voriukų“ komanda, ji įmušė du įvarčius. Rungtynės buvo draugiškos, todėl „Boružėlių“ komanda apdovanota už atkaklumą ir vieną įmuštą įvartį. „Pelėdžiukų“ komandai atiteko apdovanojimas už vieningą, organizuotą ir įspūdingą žaidimą. Vaikai vieni kitus pasveikino su pergalėmis paspausdami rankas ir išreiškė norą vėl susitikti futbolo aikštelėje.
  Roma Kasparavičienė,
  direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  Komentarų nėra