Pasitikom vasarėlę

[1]Vaikystė yra gražiausias ir dažnai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis, ji kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, nepamirštamų minučių ir įspūdžių.
Pirma vasaros diena mums dovanoja gražią šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ją paminėjome birželio 6 dienos popietę. Tądien vaikai rinkosi Pašešuvio kaimo bendruomenės namų kiemelyje, kur šventės dalyvių laukė įvairios pramogos.
RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorė visiems palinkėjo smagios, gražios vasaros ir pakvietė aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose. Ilgai raginti nereikėjo, renginio dalyviai noriai įsitraukė į smagias, įdomias veiklas. Savo miklumą vaikai galėjo išmėginti spalvingų balionėlių sprogdinimo ir bėgimo maišuose rungtyse. Grožio oazės lankytojų veidukus kūrybingoji Rimantė Nacienė išpuošė įvairiaspalviais piešinukais, o rankas išmargino skirtingais laikinų chna tatuiruočių ornamentais. Didžiųjų burbulų leidimas buvo viena iš linksmiausių pramogų: įvairiaspalviai, besikeičiančių formų muilo burbulai kerėjo visus šventės dalyvius.  Ilgai lauktas ,,Spalvų mūšis“ suteikė neišdildomų įspūdžių, buvo daug juoko, gerų emocijų ir, žinoma, spalvų. Po smagių užsiėmimų šventės dalyviai vaišinosi bendruomenės paruoštomis vaišėmis.
Šventė prabėgo kaip viena akimirka – tokia trumpa, trapi, bet ryški, spindinti, spalvota ir įsimenanti, pilna įspūdžių ir nuotykių.
Už pagalbą organizuojant šventę dėkoju Daivai ir Alfredui Galkauskams, Zitai Šaltei ir Ingai Mažeikienei.
Lina Andrulienė,
RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių
organizatorė