2020 balandžio
2
Ketvirtadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Pasitinkant mokyklos jubiliejų ,,Ir vėl pradžia…“

  Siųsti Versija spausdinimui

  Artėdami rudens dienų taku
  Pasveikinti mokyklą norim.

  Pasitinkant Šaltinio mokyklos veiklos 30-metį progimnazijoje spalio 7–11 dienomis vyko įvairiausi renginiai, kurių koordinatorė ir įkvėpėja buvo progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, sutelkusi visoms veikloms įgyvendinti komandą.
  Spalio 7 d. iškilmingai pakėlus mokyklos vėliavą, bendruomenės eisena pasiekė Žemaičio aikštę, kur visus pasveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla. Į dangų pakilę mėlyni balionai tarsi nusinešė vaikų svajones ir atvertė naują Šaltinio progimnazijos gyvenimo puslapį. O sugrįžus į mokyklą laukė įvairios veiklos: akcijos, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos ,,Mano sėkmės istorija“, ,,Karšta kėdė“, konkursas ,,Mokyklos takais“. Spalio 8 diena – Bendrystės diena – vyko 1–4 ir 5–8  kl. mokinių diskotekos. Spalio 9 diena buvo skirta parodoms atidaryti, apdovanojimams. Gimtadienio savaitė baigėsi tortadieniu, ,,Gyvos instaliacijos“ kūrimu, o vakare vyko klasių vadovų susitikimas su buvusiais mokyklos abiturientais.
  Džiaugiamės, kad į mokyklos jubiliejaus šventinį koncertą ,,Ir vėl pradžia…“ atvyko ne tik buvę mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai, bet ir svečių iš Raseinių, progimnazijos draugai šaltiniečiai iš Tauragės, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės. Svečių sveikinimus lydėjo progimnazijos mokinių ir mokytojų dainos, šokiai, Meno mokyklos smuikininkų ansamblio atliekami kūriniai (vadovė J.Turčinskienė). Kaip gera, kai Šaltinio mokyklos nepamiršta buvę mokiniai ir savo sveikinimus palydi nuostabia muzika ir daina.
  Šaltinis – tai vandens versmė, kuri neužšąla per didžiausius speigus. Ir vis tokia tyra lyg mėlynas pavasario dangus. Ir bėga, bėga į pradžią, į atgimimą, į pažinimą, kad galėtume kurti, mylėti, sveikinti vieni kitus su nauja pradžia, dovanoti džiaugsmą ir naują viltį, kurti gražesnį pasaulį.
  Virginija Tamošaitienė,
  direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  Komentarų nėra