2020 vasario
26
Trečiadienis

Paieška

  • Sorry, there are no polls available at the moment.
 • Pats gaminu – sveika ir skanu

  Siųsti Versija spausdinimui

  Vaiko sveikata ir gerovė – vienas iš ugdymo įstaigos prioritetų. Atliepdamas šią aktualią temą Raseinių lopšelis-darželis „Liepaitė“ kartu su Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba spalio 30 d.
  organizavome rajoninį renginį „Pats gaminu – sveika ir skanu“. Viktorinoje dalyvavo penkiamečiai vaikai su pedagogais iš Viduklės darželio, Šaltinio progimnazijos, „Saulutės“ bei „Liepaitės“ lopšelių-darželių.
  Susirinkusius svečius pasveikino „Liepaitės“ „Žiogelių“ grupės mažieji šokėjėliai.
  Per renginį vaikai prisistatė linksmomis skanduotėmis apie vitaminus, daržoves, vaisius. Komandas pasitiko žaismingoji Virėja (vyresnioji auklėtoja Daiva Pupštienė), Kakė Makė (vyresnioji auklėtoja Erika Vaitkienė) ir Netvarkos Nykštukas (auklėtoja metodininkė Rasa Kačiušienė). Vaikučiams teko atlikti įvairias užduotis: suskaičiuoti, nuspalvinti vaisius ir daržoves, surinkti į kuprines spalvotus obuoliukus – kamuoliukus. Pasirinkus paveikslėlį, reikėjo sudėti dėlionę. Galvas suko ne tik vaikai, bet ir auklėtojos. Kakė Makė siūlė vaikams užrištomis akimis atspėti pasirinktą vaisių ar daržovę. Užduotį pavadinome „Atspėk, ką valgai“. Po sėkmingai atliktų užduočių Virėja visus pakvietė į „Vaikų virtuvėlę“, kurioje komandos gamino salotas, kokteilius, sultis iš įvairių daržovių ir vaisių. Savo rankutėmis gamintas maistas visiems labai patiko.
  Tikimės, kad sveikas maistas vaikams bus kasdieninis draugas.
  Rasa Kačiušienė,
  viktorinos organizatorė

  1 Komentaras

  1. soulkitchen.lt

   2020 - 01 -13 23:06

   Aš pats irgi savo vaikus mokau gaminti. Ką moku pats ta ir jiems parodau. Pats vaikystėje kai mama daug dirbdavo mokėdavau daug ką pasigminti ir manau, kad kiekvienas žmogus turėtų tai bent šiek tiek mokėti. Todėl visada savaitgalį susitariam ko jie nori ir bandom tai pasigaminti patys. Aišku jei tai būna desertas, būna sunkiau, nes tai mano blogoji pusė. Niekada nesigauta taip kaip nori. Gerai, kad žinoma kur gamina nuostabius desertus, todėl jei būna labai didelis noras, juos užsisakome iš tų kurie tai moka puikiai. O ir per vaikų šventes nepasikuklinam ir užsakome įvairių skanėstų, jiems jie labai patinka. Gerai, kad šiais laikais galima taip padaryti, kitaip vaikams tektų tenkintis mano plytos kietumo šokoladiniais keksiukais :D